رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اطلاع‌رسانی خبرنگاران شفاف و توأم با رعایت انصاف باشد


19 مرداد, 1398 - 00:10 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین :

اطلاع‌رسانی خبرنگاران شفاف و توأم با رعایت انصاف باشد

مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری قزوین گفت: اطلاع‌رسانی شفاف همراه با رعایت انصاف باید در دستورکار خبرنگاران قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مرتضی علیخانی به همراه معاون خود در دیدار با سرپرست خبرگزاری ایلنا مرکز قزوین و خبرنگاران این خبرگزاری به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاری کار بسیار ظریف، نخست و حساسی است و قلم، قدرت بالایی دارد که باید با اعتدال و انصاف به نفع مردم کار کرد.

وی افزود: خبرنگاران اخبار و مشکلات را به دولت و مسئولان منعکس می‌کنند و عملکرد دولتی‌ها هم به مردم انعکاس داده می‌شود.              

مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری قزوین ادامه داد: خبرنگاران باید با اعتدال، اخبار را انعکاس دهند چرا که بی‌انصافی و بداخلاقی موجب انعکاس غیرواقعی اخبار می‌شود.

علیخانی با بیان اینکه خبرنگاران در ارتقا یا پایین آوردن جایگاه مسئولان می‌توانند نقش‌آفرینی کنند، اضافه کرد: ارزش ماندگاری خبرنگاری به اعتدال و انصاف و استقلالش است اما جریانی فکر کردن مانند سیل ویرانگر است.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد واقعی مدیران باید با اخلاق، منصفانه و مودبانه باشد.

این مسئول تصریح کرد: لازم است رسانه‌ها اعتدال را رعایت کنند تا جایگاه خودشان قوی‌تر و ماندگاری و عمرشان هم بیشتر شود.

مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری قزوین افزود: اطلاع‌رسانی شفاف همراه با رعایت انصاف باید در دستور کار خبرنگاران قرار گیرد و انتقاد هم که به حق است، باید سازنده صورت گیرد.

علیخانی خبرنگاران را آیینه مسئولان ذکر و ادامه داد: خبرنگاران باید شفاف اخبار را انعکاس دهند و عملکرد مثبت مسئولان را هم به سمع و نظر مردم برسانند.