رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

وحدت و انسجام استان را تقویت می‌کنیم


14 شهريور, 1398 - 15:37 -- روابط عمومی2
استاندار جدید قزوین:

وحدت و انسجام استان را تقویت می‌کنیم

توجه به سیاست های ابلاغی در حوزه اقتصاد مقاومتی از مهم ترین اولویت هایم در قزوین خواهد بود
استاندار جدید قزوین گفت: با استفاده از همه ظرفیت های صنعتی، کشاورزی، گردشگری و کمک نخبگان و ایده های برتر مسیر توسعه استان را هموار و تسریع خواهیم کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"هدایت الله جمالی پور "  در مراسم معارفه خود به عنوان استاندار جدید قزوین که با حضور وزیر کشور برگزار شد، اظهار داشت: منویات مقام معظم رهبری و توصیه‌های رئیس جمهوری را در اولویت کارهای خود در استانداری قرار خواهم داد و تلاش می‌کنیم به سرمایه‌های انسانی استان و نخبگان به ویژه بانوان و جوانان توجه کرده و از ظرفیت آنها استفاده کنیم.

وی افزود: قزوین در دوران ستم شاهی و دفاع مقدس نقش مهمی ایفا کرده و وجود اقوام و گروه‌های سیاسی و متنوع آن بیانگر توانمندی، پویایی و بالندگی این استان است.

جمالی پور یادآور شد: علیرغم ظرفیت‌های ارزشمند استان به نظر می‌رسد هنوز نتوانسته به جایگاه شایسته خود برسد و با اینکه تاکنون کارهای خوبی در آن صورت گرفته اما تا شرایط ایده آل فاصله زیادی داریم.

وی اظهار داشت: باید با کمک مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، شوراها، نخبگان، دانشگاهیان و مشارکت همه مردم تلاش کنیم تا به جایگاه شایسته استان برسیم.

 

جمالی پور بیان کرد: با دوری از اختلافات باید همه در مسیر وحدت و انسجام حرکت کنیم و از سرمایه‌های ارزشمند خود صیانت کنیم.

 

وی همچنین گفت: قزوین در بخش‌های صنعت، کشاورزی و گردشگری و دانشگاهی ظرفیت‌های خوبی داریم و با وجود شهرک‌های صنعتی، جاذبه‌های تاریخی و طبیعی متنوع، مراکز دانشگاهی و پژوهشی متعدد ظرفیت خوبی برای توسعه اقتصادی استان مهیاست.

جمالی پور یادآور شد: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، حفظ اشتغال موجود و توجه به تولید داخلی، توجه به بخش خصوصی و بهبود شرایط اقتصادی از اولویت‌ها دوره جدید مدیریت در استان است.