رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خیرین در اجرای طرح های عام المنفعه،همیار دولت باشند


16 شهريور, 1398 - 15:55 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج خواستار شد:

خیرین در اجرای طرح های عام المنفعه،همیار دولت باشند

فرماندارآوج خواستار شد:خیرین در اجرای طرح های عام المنفعه بویژه در مناطق روستایی همیار دولت باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در جمع اهالی روستای کامشکان از توابع بخش مرکزی در سخنانی بیان داشت: امروز که ۱۳۸۰ سال از حادثه عاشورا فاصله داریم هنوز این حادثه در جامعه ما زنده و زاینده است و هرساله باید بتوانیم با محاسبه و ارزیابی در سطح رفتارهای فردی و اجتماعی خودمان را به آرمان ها و اهداف آن نهضت نزدیک تر کنیم.
وی افزود:امروز بیش از هر زمانی به مسئولیت پذیری در قبال جامعه،انجام کارهای خیر،توجه به حقوق دیگران،گذشت،سعه صدر،مطالبه گری از مسئولان و پرهیز از فرهنگ بی تفاوتی نیازمندیم و باید در کنار تلاش برای ارتقای سطح  زندگی فردی به مسئولیت های اجتماعی خود در قبال دیگران بیشتر توجه کنیم.
فرماندار آوج بیان داشت:دولت علی رغم همه مشکلات و فشارهای اقتصادی در سطح مناطق به انجام فعالیت های عمرانی و خدمت رسانی به مردم مشغول است اما در کنار آن باید بستر و فضا را برای ورود سرمایه گذاران و خیرین فراهم کنیم.
علیرضایی گفت:انتظار می رود خیرین مناطق روستایی به صورت فعالانه در اجرای طرح های عمرانی و خدمات رسانی به شهروندان ورود پیدا کنند و علاوه بر دستگیری و همکاری با دولت نام نیکی از خود برجای بگذارند و با توجه به تنگناها و مشکلات اقتصادی دولت ، منتظر انجام همه فعالیت ها توسط دولت نمانند و خودشان در اجرای طرح های عام المنفعه پیشقدم شوند.
فرماندار آوج افزود:مسائل و مشکلات روستای کامشکان با منابع طبیعی و بنیاد مسکن در حال پیگیری است و همه تلاش ما این است که این موضوعات در نهایت به نفع مردم خاتمه یابد. 
گفتنی است در این دیدار بخشدار مرکزی،روسای ادارات راهداری و حمل ونقل جاده ای،بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،منابع طبیعی و جهاد کشاورزی،فرماندار را همراهی می کردند.