رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عزاداری ها باید معطوف به آرمان و مشی سیدالشهدا باشد


17 شهريور, 1398 - 00:03 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

عزاداری ها باید معطوف به آرمان و مشی سیدالشهدا باشد

فرماندار آوج گفت:عزاداری ها باید معطوف به آرمان و مشی سیدالشهدا باشد/سعی کردیم همه ظرفیت ها را به سمت توسعه شهرستان بسیج کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در جمع عزاداران حسینی در روستای ساغران علیا از توابع بخش آبگرم با تسلیت ایام شهادت و سوگواری اباعبدالله الحسین ع و یاران باوفایش در سخنانی بیان داشت:امیدواریم این عزاداری ها و هزینه هایی که در این ایام صورت می گیرد ما را به آرمان و اهداف سیدالشهدا و شخصیت و مشی آن حضرت در مقام عمل نزدیک تر کند.
وی افزود:اخلاق مداری،حریت و آزادگی،مسئولیت پذیری،دستگیری از دیگران،صبر و سعه صدر در برابر دیگران،احترام به حقوق منتقدین،پرهیز از دنیاطلبی و قدرت پرستی از جمله درس هایی است که باید از مکتب امام حسین ع بگیریم و دائم نسبت خود و جامعه خود را با این  آموزه ها بسنجیم.
فرماندار آوج در ادامه گفت:در مدت ۸۰ روزی که  به شهرستان آوج آمده ام سعی کردم همه نیروها و جریانات مختلف شهرستان را حول محور توسعه شهرستان و مسائل و مشکلات عمده و محوری آن بسیج کنم و نگاه ها را از موضوعات خرد محلی و بخشی به سمت  دردهای مزمن و کهنه سوق بدهم.
علیرضایی گفت:در این مدت توانسته ایم طرح های عمده و بزرگی را در دستور کار قرار بدهیم و به دستاوردهای خوبی برسیم که قطعا آثار و نتایج آن را به شکل بهتری در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود.
وی افزود:ورود ۴۵ مدیر استانی در این مدت از جمله اقداماتی بود که صورت گرفت که همراه با قول ها و مصوبات و  تصمیمات خوبی بود که پیگیری و اجرایی خواهد شد.
فرماندار آوج افزود:نگاه ویژه استاندار جدید به حوزه گردشگری یک فرصت طلایی و مغتنمی برای شهرستان آوج است که باید از این نگاه و رویکرد مدیریت ارشد استان حداکثر استفاده را برای معرفی و فعال کردن ظرفیت های گردشگری شهرستان داشته باشیم.