رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عاشورا؛نمایشگاه ظرفیت انسان است


17 شهريور, 1398 - 15:09 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

عاشورا؛نمایشگاه ظرفیت انسان است

توانستیم شهرستان آوج را وارد ذهنیت مدیران کنیم
فرماندارآوج گفت:عاشورا؛نمایشگاه ظرفیت انسان است که می تواند از یزید تا امام حسین ع امتداد داشته باشد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در جمع عزاداران حسینی در روستای وروق از توابع بخش مرکزی آوج با تسلیت ایام شهادت و سوگواری اباعبدالله الحسین ع و یاران باوفایش در سخنانی بیان داشت:قاتلین اباعبدالله الحسین ع مسلمانانی بودند که اگرچه ظواهر اسلام را رعایت می کردند اما با درک غلطی که از دین داشتند از معنی و محتوای اسلام دور افتاده بودند و با تبلیغاتی که بنی امیه کرده بود نظام ارزشی جامعه عوض شده بود.
وی افزود:واقعه عاشورا نشان داد که انسانیت هرکسی یک ظرف و ظرفیتی است که هم امکان دارد یزید از آن سردرآورد و هم بایزید و شخصیت والایی چون ابا عبدالله الحسین ع.لذا باید دائم این تذکر را به خودمان بدهیم و در موضع گیری ها و رفتارهای سیاسی و اجتماعی حواسمان را جمع کنیم که در چه موضعی قرار داریم.
فرماندار آوج با اشاره به برنامه ها و اولویت های شهرستان تصریح کرد: همه سعی ما در این مدت حول محور مسائل کلان شهرستان و پیشبرد برنامه های توسعه محور در  دورازه غربی استان متمرکز شد و توانسته ایم فضای شهرستان را به سمت کار و تلاش و همدلی و تفاهم پیش ببریم.
وی افزود:هم اکنون اخبار مسئل و ظرفیت های شهرستان در صدر اخبار استان قرار دارد و با دعوت از ۴۵ مدیر استان توانسته ایم آنها را در جریان مشکلات و توانمدیهای شهرستان قرار بدهیم.
 فرماندار شهرستان آوج با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان بیان داشت:علی رغم محدودیت ها و تنگناهای اقتصادی اقدامات خوبی در شهرستان در بخش های مختلف صورت گرفته و طرح ها و پروژه های خوبی هم در حال اجراست که آغاز عملیات اجرایی احداث میدان وودی شهرآوج،طرح آسفالت ۸۰ هزار متر مربع از معابر روسنایی و ۲۰ کیلومتر راه روستایی از جمله این اقدامات است.
وی افزود:شناسایی تمام واحدهای تولیدی نیمه تمام و تخصیص تسهیلات برای فعال سازی این طرح ها از دیگر اقداماتی است که در این مدت صورت گرفته است.

گفتنی است در این مراسم علیرضایی از برگزاری جلسه ای  برای رسیدگی به مسائل و مشکلات روستای وروق با همکاری ادارات شهرستان در آینده ای نزدیک خبر داد.