رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اجتماع بزرگ عاشورائیان شهرستان آوج برگزار می شود


18 شهريور, 1398 - 10:29 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج خبرداد:

اجتماع بزرگ عاشورائیان شهرستان آوج برگزار می شود

فرماندارآوج خبرداد:اجتماع بزرگ عاشورائیان شهرستان آوج ۲۰ شهریورماه برگزار می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اجتماع بزرگ عاشورائیان شهرستان آوج گفت؛برگزاری مراسم اجتماع بزرگ عاشورایی نماد و نمودی از شخصیت فرهنگی و اجتماعی مردمان این شهرستان است که باید به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده شود.
وی افزود: عزادارانی که در این مراسم شرکت می کنند باید بدانند که نمایندگان شهرستان هستند لذا باید نظم ،هماهنگی،متانت،وقار در رفتار آنها برجسته باشد تا اثر خوب و ماندگاری در ذهن بیننده برجای بگذارد.
فرماندار شهرستان آوج در ادامه صحبت های خود  بیان کرد: مداحانی که در این مراسم استفاده می شوند باید افرادی باشند که مورد اجماع و الگوی رفتارهای اخلاقی باشند و بعنوان افرادی شایسته در جامعه زبانزد باشند .
علیرضایی گفت؛ محتوای اشعار مداحان باید بیان کننده آزادگی،ایثار و گذشت،صداقت و جدیت در خدمت به مردم ،شجاعت و جوانمردی و عزت مندی و ذلت ناپذیری سیدالشهداء باشد واز غلو و مبالغه کردن در معرفی آن حضرت یا بیان پاره ای تعابیر ناصحیح از قبیل اینکه من سگ دراه توام،پرهیز شود.
وی  درپایان بر همکاری وهماهنگی همه دستگاه های اجرایی بویژه شهرداریها با صداسیمای مرکز استان به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم تاکید کرد.

مراسم اجتماع بزرگ عاشورائیان شهرستان آوج روز چهارشنبه ۲۰ شهریورماه از ساعت ۲۱ در خیابان آیت الله طالقانی شهر آوج برگزار و به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد.