رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

واقعه عاشورا نشان داد در قضاوت ها باید از ظاهرگرایی عبور کرد


18 شهريور, 1398 - 15:39 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

واقعه عاشورا نشان داد در قضاوت ها باید از ظاهرگرایی عبور کرد

فرماندار آوج گفت:واقعه عاشورا نشان داد در قضاوت ها باید از ظاهرگرایی عبور کرد و معیارها را ملاک قرار داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در جمع عزاداران حسینی روستای پروان از توابع بخش مرکزی آوج در سخنانی بیان داشت:حادثه عاشورا برای همه ما درس آموز است که فریب ظاهر جامعه و شعارها را نخوریم و به آرمان ها و اهدافی که سیدالشهداء جان خود را در راه آنها فدا کرد بیاندیشیم و چراغ راه زندگی خود قرار بدهیم.


وی افزود:فرق جامعه زمان اباعبدالله الحسین ع با جامعه زمان پیامبر این بود که صف بندی ها بهم ریخته بود و مردم قدرت تشخیص خود را از دست داده بودند و بنی امیه در پوشش اسلام در پی تحکیم قدرت و دستیابی به منافع و مطامع دنیوی بود.
فرماندار شهرستان آوج افزود:درس سیدالشهدا ع این است که سطح شناخت و معرفت دینی خود را بالا ببریم و به موازات محبت و عشق به امام، شناخت خود را هم افزایش بدهیم تا فریب ظاهر جامعه را نخوریم.
وی با اشاره به اینکه"در مدت کوتاه مسئولیت در شهرستان آوج سعی کردیم احساس تعلق اجتماعی را در بین ساکنین منطقه تقویت کنیم." اظهار داشت:شهرستان آوج دارای ظرفیت ها و پتانسیل های زیادی در بخش های مختلف است که همه تلاش ما این است که با جلب سرمایه گذار بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت خیرین محلی این ظرفیت ها را فعال کنیم.
علیرضایی گفت:در حال حاضر اقدامات خوبی در سطح شهرستان بویژه در مناطق روستایی در حال انجام است و علاوه بر آن پروژه ها و طرح های بزرگ و نیمه تمام را توانستیم در این مدت کوتاه فعال کنیم.
فرمانوار آوج گفت:درب اتاق بنده بعنوان نماینده عالی دولت به روی همه باز است و از هیچ فردی تاکنون درمورد دین،گرایش سیاسی،بخش،طبقه و منطقه سکونت سوالی نپرسیدهام چون اعتقاد دارم اصلاح طلبی یعنی مدارا،احترام به همگان و به رسمیت شناختن سلایق مختلف و خدمت رسانی به مردم .
وی افزود:وقتی مردم نگاه انسانی و سعه صدر را  از مدیران ببینند قطعا قدردان زحمات و تلاش های آنها خواهند بود و فرق خادم و غیر خادم را به خوبی تمیز می دهند و نیازی به قیم ندارند.