رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عاشورا ؛هرساله تذکری برای بازبینی کارنامه فردی و اجتماعی ماست


19 شهريور, 1398 - 00:19 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

عاشورا ؛هرساله تذکری برای بازبینی کارنامه فردی و اجتماعی ماست

فرماندار آوج گفت:عاشورا ؛هرساله تذکری برای بازبینی کارنامه فردی و اجتماعی هریک از ماست که تا چه اندازه توانستیه خود را به مکتب و مرام امام حسین ع نزدیک کنیم؟

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در جمع عزاداران حسینی روستای ارتش آباد از توابع آبگرم در سخنانی بیان داشت:  ۱۳۸۰ سال از واقعه عاشورا فاصله داریم و هرسال که محرم و عاشورا می آید این سوال باید در ذهن و ضمیر ما زنده شود که"چقدر توانستیم در یکسال گذشته معرفت خود را نسبت به امام حسین ع افزایش دهیم و در مسیر آرمان ها و اهداف آن حضرت،حرکت کنیم؟"
وی افزود:در کنار آن باید درس های اخلاقی مکتب امام حسین ع را جدی بگیریم و در خدمت به مردم و انجام امر خیریه و عام المنفعه تلاش کنیم و سعی کنیم خودمان را به مشی و مرام اخلاقی و انسانی آن حضرت نزدیک کنیم .
فرماندار آوج گفت:این همه هزینه هایی که در این ایام می شود و عشق و محبتی که صورت می گیرد زمانی اثر بخش است که از ظاهر عبور کرده و به عمق و محتوای پیام حرکت سالار شهیدان بیاندیشیم و این رفتارها آگاهانه و در مسیر تعالی و رشد معنوی ما و جامعه باشد.
وی اظهار داشت:در دولت دوازدهم علی رغم محدودیت ها و تنگناهای اقتصادی و مالی بالغ بر هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در اجرای طرح گازرسانی به روستاهای شهرستان هزینه شده و هم اکنون تتها سه روستای کم جمعیت شهرستان از این نعمت محروم هستند که گازرسانی به این روستاها هم در دستور کار قرار دارد.
علیرضایی افزود:تقویت شبکه ارتباطی با بیش از ۱۵۰ میلیارد ریاد ،اجرای طرح های آبخیزداری با ۱۰۰ میلیارد ریال و آسفالت بیش از ۳۰ کیلومتر راه روستایی در سال جاری از جمله اقداماتی است که توسط دولت صورت گرفته است.
فرماندار شهرستان آوج اظهار داشت:این شهرستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های زیادی در بخش های مختلف است که همه تلاش ما این است که با جلب سرمایه گذار بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت خیرین محلی این ظرفیت ها را فعال کنیم.
وی افزود:با کمترین سرمایه گذاری در حوزه گردشگری می توانیم ظرفیت های بزرگ این شهرستان را فعال کنیم و در این خصوص نیازمند همدلی و همراهی شهروندان و مشارکت و همکاری سرمایه گذاران بومی و محلی هستیم.