رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نگاه دولت به خانواده شهدا و ایثارگران اعتقادی است


22 شهريور, 1398 - 12:37 -- روابط عمومی ۲
استاندار قزوین تاکید کرد:

نگاه دولت به خانواده شهدا و ایثارگران اعتقادی است

استاندار قزوین بیان داشت:نگاه دولت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران نگاهی باوری و اعتقادی است و دولت در خدمتگزاری به ایثارگران و خانواده معظم شهدا به دنبال مانور تبلیغاتی نیست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"هدیت‌اله جمالی‌پور"  استاندار قزوین در دیدار مدیرکل و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با ایشان،ضمن  تسلیت ایام محرم و شهادت امام سجاد(ع)، اظهار داشت: طبق حدیثی از امام سجاد(ع)، شهادت امام حسین(ع) برای گریه کردن نیست بلکه ایشان جان خود را فدا کردند تا فهمیدن ،تعقل و تدبر را به ما بیاموزند.

استاندار قزوین  با بیان اینکه متاسفانه برخی هنوز فهم درستی از علت انقلاب ندارند، افزود: باید شناخت صحیحی از اینکه چرا مردم انقلاب کرده و خواسته مردم از انقلاب چه بوده،  در ما و جامعه ایجاد شود.

 وی با اشاره به هشت سال دفاع مقدس و جانفشانی جوانان برای دفاع از این مرز و بوم اظهار داشت: مردم با جان و دل و متحد و یک صدا به انقلاب شان اعتقاد داشتند و در این راستا بهترین سرمایه های خود یعنی جوانانشان را تقدیم دفاع از مرز و خاک مملکت کردند.

 جمالى پور تصریح کرد:جوانان این مرز و بوم  شهید وجانباز شدند،  تا ایران و ایرانی سربلند و سرافراز در جهان باشد و امروز ما به عنوان خادمان مردم باید در مسیری که خواست شهدای عزیز هست یعنی خدمتگذاری درست گام برداریم.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به کارهای بزرگی که در چهل سال گذشته در کشور صورت گرفته، گفت: در چهار دهه گذشته فعالیت‌های بسیار خوبی برای توسعه و پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف انجام شده و انسان‌های بزرگی با کار و تلاش شبانه روزی وجود خود را فدای این نظام و مملکت کردند که باید قدردان زحمات و خدمات  آنها باشیم.

 وی در ادامه افزود:ما می‌توانستیم با تلاشی مضاعف‌تر و دوری از تفرقه با هم افزایی و بسیج امکانات کارهای بزرگ وخدمات شایسته‌تری ارایه کنیم.

جمالی‌پور تاکید کرد:اگر عزت و آبادانی این مملکت را می خواهیم، باید به دور از ایجاد یا توجه به فضاهای مخرب راه وحدت،انسجام و هم افزایی را انتخاب و تقویت کنیم.  استاندار قزوین خاطرنشان کرد: راه ساختن کشور محور قرار دادن تعهد، تخصص،شایسته سالاری در انتخاب مدیران و کارکنان به دور از توجه به  گرایش سیاسی آنها است.

وی افزود: نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد؛چرا که شهدا با از خود گذشتگی، امنیت و حریت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند و به دشمنان اجازه ندادند که تمامیت ارضی ایران را تحت سیطره خود قرار دهند.

جمالی پور در پایان با قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان بنیادشهید استان در ارایه خدمت به جامعه ایثارگران، یادآور شد: شما در جایی خدمت می‌کنید که خدمت گیرندگان شما بهترین بندگان خداوند هستند ، و خدمت به خانواده شهدا، دیدار از جانبازان، ایثارگران و حل کردن مشکلات آنها یک فضیلت بزرگ به شمار می رود .