رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سفر آموزشی تعدادی از دهیاران استان قزوین به اردبیل برگزار شد


25 شهريور, 1398 - 10:25 -- روابط عمومی۲
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین خبر داد:

سفر آموزشی تعدادی از دهیاران استان قزوین به اردبیل برگزار شد

مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری بیان داشت:سفر آموزشی تعدادی از دهیاران استان قزوین به استان اردبیل با موضوع "آشنایی با روشهای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی" برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

اکرم نجفی مدیرکل امور روستایی و شوراها با اعلام‌این خبر گفت: تعداد ۴۰ نفر از دهیاران، بخشداران و کارشناسان فعال در حوزه روستایی استان از روستاهای شاخص استان اردبیل بازدید کردند. 
نجفی در ادامه اظهار کرد: در این سفر که با هدف آشنایی، ایده یابی و کشف الگوهای موفق توسعه روستایی انجام پذیرفت، روستاهای ویلا دره و آلوارس از شهرستان سرعین و روستای موئیل و همچنین مجتمع توریستی روستایی وله زیر از شهرستان مشگین شهر مورد بازدید و بررسی میدانی قرار گرفت.


وی افزود: دهیاران حاضر در این دوره آموزشی از بین دهیاران برتر در ارزیابی عملکرد سالانه انتخاب شده اند و برنامه ریزی لازم جهت انجام دو سفر آموزشی دیگر با محوریت توسعه گردشگری روستایی و مدیریت پسماندهای روستایی تا پایان سالجاری صورت گرفته است.


 مدیرکل امور روستایی و شوراها در پایان افزود: سفرهای آموزشی در راستای اجرای شیوه نامه آموزشی دهیاران ابلاغی وزارت کشور و با هدف استفاده از تجربیات علمی و عملی روستاها و دهیاران موفق در زمینه های اقتصادی، فرهنگی، گردشگری و عمرانی صورت می پذیرد.