رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تاسیس کتابخانه تخصصی هنر و هنرمندان در قزوین ضروری است


26 شهريور, 1398 - 12:34 -- خبر
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :

تاسیس کتابخانه تخصصی هنر و هنرمندان در قزوین ضروری است

تاسیس کتابخانه تخصصی هنر در قزوین به منظور بالا بردن سطح آگاهی علمی، بهره برداری هنرمندان از منابع معتبر و دسترسی آسان به کتاب‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف ضروری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مریم بیدخام در جلسه مشترکی که با حضور هوشمندی رییس حوزه هنری استان و دکتر حبیبی معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی استانداری در خصوص  بررسی اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری قزوین برگزار شد با بیان این مطلب افزود: هنرآموزان و علاقه‌مندان در رشته‌های مختلف هنری با راه اندازی این کتابخانه تخصصی از آن بهره مند شده و زمینه پر شدن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان،شکوفایی استعدادها و ایجاد نشاط اجتماعی فراهم می‌شود.
وی با تاکید بر برگزاری برنامه های فاخر برای تجلیل از بزرگان فرهنگ و هنر استان، گفت: تکریم و تجلیل از بزرگان ادب و هنر استان به عنوان سرمایه‌های ارزشمند اجتماعی رسالت معنوی همه دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی است.
این مسئول اضافه کرد: استان قزوین از دیرباز مهد پرورش شخصیت‌ها و مفاخر بسیار بزرگی بوده و پیشرفت هنر و فرهنگ ایران اسلامی مرهون تلاش‌ها و خدمات شایسته‌ آنها است بنابراین باید تمام تلاش خود را برای معرفی آنها به نسل جوان به کار گرفت.