رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در بسیج اجتماعی جهت رفع مشکلات مددجویان ضعف داریم


23 مهر, 1398 - 21:19 -- روابط عمومی 3
فرماندار شهرستان آوج گفت:

در بسیج اجتماعی جهت رفع مشکلات مددجویان ضعف داریم

فرماندار شهرستان آوج گفت:در بسیج اجتماعی جهت رفع مشکلات مددجویان ضعف داریم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


نصرت اله علیرضایی در دیدار با روشندلان شهرستان آوج که به مناسبت روز جهانی عصای سفید در اداره بهزیستی شهرستان آوج برگزار شد بیان داشت:بر اساس یک نظریه و تحلیل دینی ما انسان ها در پرده ای از غفلت و بی خبری به سرمی بریم لذا در فهم بسیاری از وضعیت ها و پدیده ها کمیت اندیشه و عقل آدمی لنگ می زند.
وی افزود:در متون اسلامی، عالم ،قادر و خیرخواه بودن سه صفت بارز خداوند محسوب می شوند که در فهم  پدیده های عالم و وضعیت جسمی،روحی و ذهنی آدم ها که مادرزادی نیز هست بسیار به ما کمک می کند.
فرماندار شهرستان آوج تصریح کرد:حقیقت مطلب این است که در رفع مشکلات مددجویان  تحت پوشش بهزیستی هنوز نتوانسته ایم حساسیت های لازم اجتماعی ایجاد کنیم تا با جلب مشارکت و همدلی ظرفیت های اجتماعی ،مشکلات و مسائل این قشر از جامعه را مرتفع کنیم.
علیرضایی گفت:از بهزیستی  انتظار می رود بانک اطلاعات مسائل و مشکلات این قشر را به تفکیک در بخش های مختلف احصاء و ارائه کند تا با استفاده از ظرفیت نهادهای مدنی و بویژه خیرین بتوان گامی در جهت حل این مشکلات برداشت.
گفتنی است در این جلسه روشندلان به بیان پاره ای از مشکلات خود پرداختند و در ادامه فرماندار دستورات لازم را برای پیگیری و رفع مشکلات طرح شده صادر کرد.