رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تعیین اولویت ها ومدیریت منابع در تامین مطالبات مردم در شرایط اقتصادی کنونی حائز اهمیت است


24 مهر, 1398 - 09:51 -- روابط عمومی فرم...
بخشدار محمدیه :

تعیین اولویت ها ومدیریت منابع در تامین مطالبات مردم در شرایط اقتصادی کنونی حائز اهمیت است

بخشدار محمدیه گفت : دلسوزی و مسئولیت پذیری در حوزه اختیارات و وظایف مدیران بخش در کنار همدلی تسهیل گری امور را در پی خواهد داشت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

 " صادق قندی " بخشدار محمدیه ، در دیدار با اقشار مختلف مردم ناحیه شهری مهرگان که  در مسجد امیرالمومنین (ع ) و با حضور مجموعه مدیریت  شهری و جمعی از روسای دستگاه اجرایی خدمات رسان برگزار شد ، گفت : تعیین اولویت ها ومدیریت منابع  در تامین مطالبات مردم در  شرایط اقتصادی کنونی حائز اهمیت است . 

 وی در ادامه ضمن تبیین فواید این گونه نشست ها با هدف نزدیکی و همبستگی بیشتر مردم و مسئولین اذعان داشت :  دلسوزی و مسئولیت پذیری در حوزه اختیارات و وظایف مدیران بخش در کنار همدلی تسهیل گری امور را در پی خواهد داشت .

 بخشدار محمدیه ادامه داد:  تلاش مضاعف ، همکاری و همبستگی مردم و مسئولین بسیاری از مسائل را حل خواهد کرد و انشاءالله با این روحیه خدمت رسانی شاهد  رفع کمبودها، محدودیتها و مشکلات این ناحیه شهری نیز باشیم .

 قندی هم چنین در خصوص انتقال عوارض محمدیه -قزوین اظهار داشت : بزودی کارگروه انتقال عوارضی محمدیه قزوین در استان تشکیل خواهد شد

 بخشدار محمدیه گفت :  مشکل عوارضی اساسی ترین خواسته به حق مردم محمدیه و مهرگان است که نیازمند نگاه ویژه مسئولین کشوری و استانی است و درباره ی حل این موضوع  بزودی کارگروهی در استان تشکیل خواهد شد .

 در پایان نیز طرح های در دست اجراء این ناحیه شهری از  جمله احداث بیمارستان و گزارشی از روند پیگیری  آن و همچنین رفع مشکلات زیرساختی مهرگان با برقراری تعامل و پیگیری مستمر از سوی  مسئولین استانی و شهرستانی  مورد بررسی قرار گرفت .