رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طرح توسعه یک واحد تولیدی در قزوین به بهره برداری رسید


12 آبان, 1398 - 21:25 -- روابط عمومی ۲
با حضور استاندار قزوین؛

طرح توسعه یک واحد تولیدی در قزوین به بهره برداری رسید

با حضور جمالی پور استاندار قزوین خط تولید مایع دستشویی و شامپو شرکت یونیلیور روز با سرمایه گذاری خارجی در شهر صنعتی البرز به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

در مراسم افتتاح این خط تولید، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، مهدی صادقی نیارکی سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، عیسی قبادی سرپرست معاونت اقتصادی استانداری، سعید نبیل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین حضور داشتند.

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم با بیان اینکه کشور ایران در چهارراه دنیا قرار گرفته است، افزود: بخش عمده‌ای از کالاها می‌توانند از گذرگاه ایران با درصد قیمت تمام شده بسیار پایین تر به جنوب و شمال دنیا منتقل شوند و باید سرمایه گذاران به این امتیازات توجه کنند.

صادقی نیارکی ادامه داد:کشور ایران دارای مردمی صلح طلب، شریف و مقتدر بوده و هیچ سرمایه گذار داخلی و خارجی تاکنون از سرمایه گذاری در ایران پشیمان نشده است.

وی افزود: افزایش عمق ساخت داخلی در کشور جمهوری اسلامی از اولویت‌های وزارت صنعت است و از شرکت یونیلیور توقع داریم که نقش بسزایی در توسعه و تکمیل دانش آن در کشور داشته باشد.

این مسئول گفت: ما به دنبال طراحی و تولید محصولات در ایران و صادرات به اقصا نقاط کشور هستیم و از شرکت‌های چند ملیتی انتظار داریم در این مسیر گام‌های بلندی را بردارند.

استاندار قزوین نیز در این مراسم گفت: شرکت بزرگ و معظم یونیلیور در حال تبدیل شدن به یک شرکت چند ملیتی است و امروز سهم بزرگی را در اقتصاد جهانی و منطقه ای ایفا می‌کند.

جمالی پور گفت: ما در جمهوری اسلامی میزبان خوبی برای سرمایه گذاران خارجی بوده ایم و برای تسهیل کار آنها و گسترش همکاری‌ها هرکاری بتوانیم انجام می‌دهیم.

وی اضافه کرد: امروز متاسفانه چهره ظالمانه‌ای از جمهوری اسلامی در دنیا نشان می‌دهند در حالیکه جمهوری اسلامی کشوری امن، مهمان نواز و دارای بسترهای مناسب برای سرمایه گذاری مشترک است.

 استاندار گفت: سفرا باید به سرمایه گذاران اطمینان دهند تا از این امتیازات بهره مند شوند و از ظرفیت‌های اقتصادی ایران در حوزه معدن، کشاورزی و صنعتی بیشتر بهره برداری کنند.
شهر صنعتی البرز به عنوان نخستین شهر صنعتی کشور در ۱۵ کیلومتری قزوین واقع شده است.