رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اسامی ۱۲۸ دهیار برگزیده استان قزوین در آزمون مکاتبه ای اعلام شد


14 آبان, 1398 - 14:19 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل امور روستایی استانداری:

اسامی ۱۲۸ دهیار برگزیده استان قزوین در آزمون مکاتبه ای اعلام شد

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری از اعلام نتایج ششمین دوره آزمون مکاتبه ای دهیاران تابعه استان که مهر ماه امسال در سطح دهیاران حین خدمت و دهیاران بدو خدمت برگزار گردید ،خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری از اعلام نتایج ششمین دوره آزمون مکاتبه ای دهیاران تابعه استان که مهر ماه امسال در سطح دهیاران حین خدمت و دهیاران بدو خدمت برگزار گردید خبر داد.
نجفی افزود: نتایج ششمین دوره آزمون مکاتبه ای دهیاران استان قزوین که با هدف ارتقا سطح علمی و افزایش اگاهی دهیاران با وظایف شغلی و  در زمینه های آشنایی با وظایف و تشکیلات دهیاری ها و شوراها، قوانین مالی و معاملاتی، مدیریت پسماند روستایی، مدیریت بحران و قوانین ساخت و ساز در روستا در ۸ مهر سال جاری برگزار گردید؛ اعلام شد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از دهیاران برگزیده افزود:اسامی دهیاران برگزیده که موفق به کسب حداقل ۶۰ درصد از نمره آزمون شده اند در سایت استانداری قابل مشاهده می باشد و برای این دهیاران گواهینامه اموزشی به میزان ۱۲۰  ساعت صادر گردیده است. ایشان همچنین از اعزام نفرات برترآزمون مکاتبه ای به المپیاد علمی دهیاران کشور خبر داد.