رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیریت ارشد استان،نگاه ویژه ای به مناطق کمترتوسعه یافته دارد


19 آبان, 1398 - 20:57 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

مدیریت ارشد استان،نگاه ویژه ای به مناطق کمترتوسعه یافته دارد

فرماندار شهرستان آوج گفت:آسفالت مسیر اردلان -دشتک انجام شد/طرح آب شرب روستای دشتک تا پیان سال اجرا می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در دیدار با اهالی روستای دشتک از توابع بخش مرکزی آوج در سخنانی بیان داشت:در این مدت کمتر از ۵ ماهی که در خدمت مردم شریف شهرستان هستم توانستیم بخش اعظم مدیران استان را به شهرستان بیاوریم و با ظرفیت ها،توانمندی هاو همچنین مسائل و مشکلات شهرستلن از نزدیک مواجه و رودر رو کنیم.
وی افزود:امروز پیگیری مسائل و فعال کردن ظرفیت های شهرستان آوج در دستور کار مدیران استان قرار دارد و در این مدت کوتاه اقدامات و حرکت های خوبی در این راستا صورت گرفته است.
فرماندار شهرستان آوج تصریح کرد:استاندار قزوین نگاه ویژه ای به مناطق کمتر توسعه یافته از جمله شهرستان آوج دارد و در این مدت مصوبات و تصمیمات بسیار خوبی در جهت حمایت از بخش خصوصی و اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی اتخاذ کرده است.
علیرضایی گفت:از بخش خصوصی،سرمایه گذاران و خیرین منطقه انتظار داریم با مشارکت در اجرای طرح های تولیدی و فعالیت های خیرخواهانه روند توسعه شهرستان را تسریع کنند و در این راستا درب اتاق فرمانداری به روی همه باز است.
وی با اشاره به اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در روستای دشتک بیان داشت:راه روستایی اردلان به دشتک به طول ۴ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال طی سه ماه گذشته احداث و آسفالت شد و انشالله الباقی مسیر تا روستای دشتک در آینده با تامین اعتبار تکمیل و آسفالت خواهد شد.
فرماندار شهرستان آوج عنوان کرد:طرح آب شرب روستای دشتک نیز با ۱۵ میلیارد ریال تامین اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان و اعتبارات ملی در حال اجرا می باشد و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
وی افزود:دولت علی رغم تنگناها و مشکلات اقتصادی خدمات خوبی در مناطق روستایی انجام داده و این روند ادامه خواهد داشت.