رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برآورد دقیق از نیازها، تجهیزات، ملزومات و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات جهت برگزاری انتخابات به روش تمام‌الکترونیک و غیر الکترونیک صورت گیرد


20 آبان, 1398 - 00:05 -- روابط عمومی فرم...
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری البرز:

برآورد دقیق از نیازها، تجهیزات، ملزومات و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات جهت برگزاری انتخابات به روش تمام‌الکترونیک و غیر الکترونیک صورت گیرد

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار البرز گفت : زیرساخت های مورد نیاز در حوزه فن آوری اطلاعات جهت برگزاری انتخابات پیش رو در کوتاهترین زمان ایجاد و به روز رسانی شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

 " میکائیل سلمانی " معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار البرز، در جلسه ستاد انتخابات شهرستان که با حضور روسای کمیته های ستاد ، روسای ادارات مخابرات و ثبت و احوال در محل فرمانداری برگزار شد ، گفت : ضروری است زیرساخت های مورد نیاز در حوزه  فن آوری اطلاعات  جهت برگزاری انتخابات پیش رو در کوتاهترین زمان ایجاد  به روز رسانی شود .

 وی افزود :  برآورد دقیق از نیازها، تجهیزات، ملزومات و زیرساخت‌های مورد نیاز در تمامی حوزه ها خصوصا " فن آوری اطلاعات  جهت برگزاری انتخابات به روش تمام‌الکترونیک و غیر الکترونیک  صورت گیرد تا در روزهای نزدیک به برگزاری این رویداد مهم محدودیت خاصی وجود نداشته باشد .

 سلمانی  هم چنین با اشاره به ضرورت استفاده  از کارتهای ملی هوشمند در انتخابات پیش رو تاکید کرد : لازم است از طریق بررسی و تحقیق، افرادی که فاقد کارت هوشمند ملی هستند، شناسایی و این مشکل  با همکاری ثبت و احوال ، بخشداریها و دهیاریها و هم چنین با اطلاع رسانی عمومی مرتفع گردد.

 لازم به ذکر است در پایان این جلسه روسای کمیته های ستاد انتخابات  گزارشی از وضعیت اقدامات صورت گرفته ارائه نموده و بخشی از قوانین و مقررات برگزاری انتخابات جهت آشنایی اعضاء بازخوانی شد .