رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

نقش موثر روابط عمومی و رسانه در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی انکار ناپذیر است


10 آذر, 1398 - 19:23 -- روابط عمومی فرم...
مدیر کل روابط عمومی استانداری :

نقش موثر روابط عمومی و رسانه در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی انکار ناپذیر است

مدیر کل روابط عمومی استانداری گفت : در مدیریت افکار عمومی و تعامل با رسانه ها روابط عمومی مشارکت محور اثرگذار خواهد بود .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" سید حسین بی نیاز " ، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری ، در نشست با مسئولین روابط عمومی فرمانداریهای تابعه ، با اشاره به نقش انکار ناپذیر روابط عمومیها و رسانه در ایجاد فضایی سر شار از شور و نشاط در برگزاری انتخابات گفت : مدیریت افکار عمومی، تعامل مستمر با رسانه ها در روزهای منتهی به انتخابات نیازمند روابط عمومی مشارکت محور است .

وی ادامه داد : دوم اسفندماه بزرگترین رویداد سیاسی سال جاری یعنی " انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی" را پیش رو خواهیم داشت که امید است با حضور پرشور و نشاط مردم در عرصه سیاسی ، حماسه دیگر از سوی ملت همیشه در صحنه سرزمینمان همچون ادوار گذشته رقم بخورد .

بی نیاز با تاکید بر نقش محوری و مشارکت مردم بعنوان بازوان توانمند کشور در تمامی صحنه ها اذعان داشت : فارغ از هر گونه تفکر سیاسی، اجرای دقیق دستورالعملهای قانونی ضروری است و قطعا با رعایت اصول قانون مداری و بی طرفی انتخابات سالم و شفافی خواهیم داشت .

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان در پایان وحدت و انسجام ملت را در شرایط کنونی کشور که بیگانگان کمر همت به تخریب میهن عزیزمان بسته اند مهم دانست و گفت : تبیین قو انین و شفاف سازی ، قانون گرایی و ایجاد وحدت رویه در اجرا قوانین در تمامی سطوح به منظور جلب مشارکت حداکثری مردم لازم و تاثیر گذار است که در این میان وظیفه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات در استان و شهرستانها و تعامل و ارتباطات رسانه ای مطلوب جهت شفاف سازی و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی از اهمیت بسزایی برخوردار است .