رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

محمد نصیری سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در دو روز متوالی پاسخگوی تماسهای تلفنی مردم شریف شهرستان در برنامه رادیویی روی خط باشید ، شد


12 آذر, 1398 - 11:00 -- روابط عمومی فرم...

محمد نصیری سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در دو روز متوالی پاسخگوی تماسهای تلفنی مردم شریف شهرستان در برنامه رادیویی روی خط باشید ، شد

سرپرست فرمانداری البرز گفت : پاسخگویی به مطالبات قانونی مردم از وظایف اصلی مسئولان و مدیران است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز ، در پاسخگویی تلفنی به شهروندان شهرستان البرز گفت : رضایتمندی مردم در اولویت امور قرار دارد . وی در پاسخ به سوال شهروندان در خصوص تصفیه خانه شریف آباد بیان کرد : با توجه به اینکه اجرا پروژه تصفیه خانه شریف آباد مطالبه عمومی بوده است طی دو هفته گذشته با حضور معاون محترم وزیر نیرو جناب آقای مهندس جانباز کلنگ تصفیه خانه شریف آباد به زمین زده شد انشاءالله مشکلات مطروحه با اجرا پروژه مرتفع میگردد .

نصیری هم چنین در خصوص جاده کمال آباد به الوند افزود: جاده مورد اشاره سال قبل زیرسازی و آسفالت شد و شرایط فعلی آن مناسب است .

سرپرست فرمانداری شهرستان البرز هم چنین در خصوص مسائل بهداشتی و درمانی شهرستان بیان کرد: حضور وزیر محترم بهداشت در هفته گذشته دستاورد خوبی داشت یکی از آنها دستور شبانه روزی کردن درمانگاه محمدیه می باشد که در آینده محقق میگردد ، هم چنین افزایش پزشک در درمانگاه تامین اجتماعی الوند ، افزایش مساحت درمانگاه تامین اجتماعی جهت رضایت مراجعین و بهبود فضا نیز در این خصوص صورت گرفته است .

وی هم چنین به مطالبه دیگر مردم مهرگان در خصوص جابجایی دوربینهای عوارضی اشاره نمود و گفت : با دستور استاندار محترم و پیگیری معاون محترم عمرانی و اینجانب درخواست جابجایی دوربینها بصورت ویژه در حال پیگیری است متاسفانه مدیریت دوربین در خارج از استان بوده ودر تهران مستقر است لذا پیگیری امور با دشواری همراه است اما تااخذ نتیجه ادامه دارد .

نصیری در پایان با تاکید بر عزم فرمانداری و مدیران شهرستان برای ایجاد رضایت عمومی و پاسخ به سوالات شهروندان و رفع مشکلات در چارچوب قوانین را لازم و اذعان داشت : توسعه حمل و نقل عمومی ، رفع مشکلات بهداشتی و درمانی ، رفع مشکلات برخی جاده های روستایی مطرح شده و پیگیری آنها تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت .