رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اگر مردم نباشند، مسئولیت ها نیز معنا پیدا نمی کند


12 آذر, 1398 - 22:31 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

اگر مردم نباشند، مسئولیت ها نیز معنا پیدا نمی کند

فرماندار آوج با بیان اینکه مسئولان هیچگاه نباید خود را جدا از مردم بدانند، گفت: اگر مردم نباشند، مسئولیت ها نیز معنا پیدا نمی کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 

نصرت الله علیرضایی در آئین تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید سپاه آوج اظهار داشت: بدون شک استمرار و بقای نظام و انقلاب اسلامی با حضور در صحنه مردم رقم می خورد و مسئولان همواره باید قدردان ولی نعمتان خود باشند و خود را خادم ملت بدانند.

وی اظهار داشت: اگر مردم نباشند مسئولیت مدیران معنا و مفهومی ندارند بنابراین همه دغدغه افرادی که مسئولیت و پستی در این نظام و دولت دارند باید خدمت رسانی به مردم باشد.

علیرضایی با بیان اینکه رابطه مسئولان با مردم باید محبت آمیز و دلسوزانه باشد، گفت: باید با صداقت و تواضع با مردم برخورد کنیم.

فرماندار آوج در ادامه با تبریک سالروز تصویب قانون اساسی، اظهار داشت: در قانون اساسی که منشور فعالیت مسئولان در نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود مردم جایگاه ویژه ای دارند.

علیرضایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از نکاتی که هیچ گاه از ذهن مسئولان و مدیران نباید خارج شود حرکت در مدار قانون در تصمیم گیری هاست.

وی در ادامه با بیان اینکه باید سلایق مختلف که در چارچوب نظام فعالیت می کنند را به رسمیت شناخته و آنها را محترم بشماریم،اظهار داشت: سعه صدر و صبر در مقابل یکدیگر باید برای جناح ها و گروه های سیاسی همواره به عنوان یک اصل مورد پذیرش قرار گیرد.

فرماندار آوج در ادامه از امنیت به عنوان یکی از مولفه های اصلی توسعه پایدار یاد کرد و گفت: امنیت و آرامش کشور را با محبت به مردم باید ممزوج کرد و این اصل در نگاه و برخورد با مردم باید در سرلوحه فعالیت های نیروهای مسلح اعم از نظامی و انتظامی باشد.

در ادامه این مراسم سرهنگ عیسی ربیعی به عنوان فرمانده جدید سپاه آوج معرفی شد