رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهرستان کمتر توسعه یافته آوج نیازمند نگاه ویژه مدیران است


13 آذر, 1398 - 21:37 -- روابط عمومی 3
فرماندار شهرستان آوج

شهرستان کمتر توسعه یافته آوج نیازمند نگاه ویژه مدیران است

فرماندار شهرستان آوج گفت:برداشتن عنوان کمتر توسعه یافته از شهرستان آوج نیازمند نگاه ویژه مدیران است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که به منظور بررسی روند پیشرفت پروژهای عمرانی و با حضور بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران برگزار شد در سخنانی بیان داشت :در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که به ریاست استاندار در مهرماه امسال برگزار شد مقرر گردید که اعتبارات عمرانی شهرستان در سال جاری از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی  ۱۰۰درصد تخصیص پیدا کند و این موضوع را مدیران شهرستان باید از طریق دستگاه های اجرایی استان پیگیری کنند.
وی افزود: در شهرستان آوج به دلیل کوهستانی بودن و شروع زودهنگام فصل سرما فرصت اجرای پروژه.های  عمرانی محدود است لذا در فصل کار باید تلاش ها را مضاعف کرد.
فرماندار شهرستان آوج گفت :برطبق جدول اعتبارات عمرانی شهرستان در سال ۹۸ تعداد ۲۰۰ پروژه  بزرگ و کوچک به تفکیک دستگاه ها و سرفصل ها تعریف و تعیین شده که بیش از ۲۲ میلیارد تومان برای این طرح ها اعتبار در سال جاری تعریف شده است.
علیرضایی گفت:انتخاب عنوان شهرستان کمتر توسعه برای شهرستان آوج از سوی دولت و وزارت کشور فرصت مناسبی برای جلب نظر مدیران،تخصیص اعتبارات ویژه ملی و استانی و اجرای پروژه ها از سوی دستگاه های  استانی است و مدیران شهرستان باید از این فرصت بوجود آمده حداکثر استفاده را ببرند.
وی بیان داشت:همه باید دست به دست هم بدهیم و با فراهم کردن فضایی توام با همفکری ،همکاری  و هم افزایی در جهت رفع چهره محرومیت از  شهرستان تلاش کنیم .
گفتنی است در ابتدای این جلسه گزارشی از پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه های عمرانی توسط مدیران ادارات راهداری،جهاد کشاورزی،آبفای روستایی،بنیاد مسکن،آب منطقه ای و آبفای شهری ارائه شد.