رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در چهارشنبه های صنعتی ، استاندار قزوین ، معاون اقتصادی استاندار ، سرپرست فرمانداری البرز و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کردند


13 آذر, 1398 - 23:30 -- روابط عمومی فرم...

در چهارشنبه های صنعتی ، استاندار قزوین ، معاون اقتصادی استاندار ، سرپرست فرمانداری البرز و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کردند

استاندار قزوین و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در راستای حمایت از صنایع، بررسی و رفع موانع تولید و آشنایی با دستاوردهای صنعتی از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین از شرکتهای گروه صنعتی پاکشو تولید کننده انواع شوینده ، متالورژی پودر و فیروز یکی دیگر از تولید کننده شوینده بازدید نمود و از نحوه تولید و مشکلات این صنایع از نزدیک مطلع شد. معاون مدیرعامل گروه صنعتی پاکشو در این بازدید اظهار داشت: مجموعه تولیدی پاکشو یک گروه تحت مجموعه هلدینگ بزرگ گلرنگ بوده که این واحد نیز با داشتن حدود ۸۰ شرکت فعال در صنایع شوینده، غذایی، سلولزی و دارویی فعالیت‌های قابل توجهی در شهرک‌های مختلف صنعتی کشور دارد.

شرکت پاکشو روزانه ۶۰۰ تن تولید انواع محصولات را دارد که ۱۵ تا ۲۰ درصد مواد اولیه آن خارجی است.

عمده محصولات در داخل و ۱۰ درصد صادرات، عراق سوریه کشورهای خلیج فارس و افغانستان صورت میگیرد . شرکت متالورژی پودر نیز تولید کننده قطعات فلزی انواع چرخ دنده ، فولی ها ، شبکه های چرخ گوشت قطعات کمک فنر و پودر آهن بوده و در ماه ۶۵ تن میانگین از تولیدات قطعات و انواع پودر فلزات ۴۰۰ تن در ماه می باشد.

در حال حاضر این شرکت ۲۰۰ نفر پرسنل داشته و در صنعت خودرو سازی و دیگر صنایع براساس سفارش تولید می کند و از سال ۱۳۸۱ به بخش خصوصی واگذار گردیده است.

در پایان سفر یک روزه استاندار قزوین و هیئت همراه از مجموعه فیروز تولید کننده محصولات شوینده بازدید نمودند.