رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مهمترین رسالت هلال احمر؛تامین امنیت روانی و جانی برای خانواده ها و مسافرین است


23 آذر, 1398 - 21:48 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

مهمترین رسالت هلال احمر؛تامین امنیت روانی و جانی برای خانواده ها و مسافرین است

فرماندار شهرستان آوج گفت:مهمترین رسالت هلال احمر؛تامین امنیت روانی و جانی برای خانواده ها و مسافرین است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان آوج که با حضور دکتر آصفی مدیر کل جمعیت هلا ل احمر استان برگزار شد بیان داشت:مهمترین و اصلی ترین هدف و جهت گیری هلال احمر و نیروهای امداد و نجات؛ احساس امنیت روانی برای خانواده و مسافرین می باشد که باید در سردترین و گرم ترین شرایط جوی و آب و هوایی تامین شود.
وی افزود:برای تحقق این هدف علاوه بر تامین زیرساخت ها و تجهیزات مدرن باید آموزش تخصصی و حرفه ای و افزایش سطح مهارت نیروها در دستور کار این جمعیت باشد.
فرماندار شهرستان آوج تصریح کرد: شهرستان آوج در حوزه امداد و نجات از یک جایگاه مهم و حساس در سطوح استانی و ملی برخوردار می باشد و "گردنه آوج" یک نام آشنا برای عموم شهروندان است.
فرماندار شهرستان آوج در این جلسه بر تجهیز امکانات و تامین جیره خشک و پیگیری برای احداث پد هوایی در این شهرستان تاکید کرد.
دکتر آصفی مدیرکل جمعیت هلال احمر استان در این مراسم از مرکز امداد و نجات شهرستان آوج بعنوان یکی از مراکز مهم و حساس استان و کشور یاد کرد و برای احداث و راه اندازی پد هوایی در این شهرستان قول مساعد داد.

گفتنی است در این مراسم از زحمات و تلاش های اکبر آقاعلی تقدیر و علیرضا جلال وند بعنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان آوج معرفی شد.