رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

با حضور به موقع نیروهای آتش نشان، حریق گسترده یک شرکت در شهرک صنعتی حیدریه مهار شد


20 دى, 1398 - 20:50 -- روابط عمومی۲
مدیر کل مدیریت بحران استان خبر داد:

با حضور به موقع نیروهای آتش نشان، حریق گسترده یک شرکت در شهرک صنعتی حیدریه مهار شد

مدیر کل مدیریت بحران استان گفت:با حضور به موقع نیروهای آتش نشان، حریق گسترده درشرکت اوشال شیمی واقع در شهرک صنعتی حیدریه مهار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

قدرت اله مهدیخانی مدیر کل مدیریت بحران استان با اعلام این خبر اظهار داشت:در ساعت 16:10 عصر امروز ، حریق گسترده ای که در شرکت اوشال شیمی واقع در شهرک صنعتی حیدریه که تولید کننده روغن موتور و فراورده های نفتی صنعتی میباشد، رخ داد که خوشبختانه با حضور به موقع نیروهای آتش نشان از تاکستان، ضیا آباد، فارسجین و حیدریه ، این حریق بدون خسارات جانی مهار شد. 
مهدیخانی در ادامه ضمن تقدیر از عکس العمل به موقع نیروهای آتش نشان اظهار داشت: استان قزوین به دلیل تمرکز بالای صنایع مستقر در آن که بیش از 400 واحد آن از مواد شیمیایی و نفتی خطرناک استفاده میکنند، پتانسیل بالایی برای مخاطرات مرتبط با نشت مواد شیمیایی و حریق دارد که تیمهای بازرسی از صنایع با محوریت مدیریت بحران استان، به صورت دایم در حال پایش آنها میباشند. 
وی افزود : بهترین راهکار برای کنترل موفق تر چنین مخاطراتی، تشکیل تیمهای واکنش سریع در واحدهای صنعتی است که مراحل جذب بودجه لازم برای انجام این طرح در حال پیگیری میباشد.