رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نمایشگاه صنعت در قزوین افتتاح شد


24 دى, 1398 - 22:01 -- روابط عمومی2
با حضور استاندار قزوین؛

نمایشگاه صنعت در قزوین افتتاح شد

در مراسمی با حضور استاندار قزوین نمایشگاه صنعت و اولین نمایشگاه تخصصی ماشین آلات ساخت و تولید ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی در قزوین گشایش یافت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 در مراسمی با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار و جمعی از فعالان اقتصادی نمایشگاه صنعت و همزمان اولین نمایشگاه تخصصی ماشین آلات ساخت و تولید ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین قزوین گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۷۰ واحد تولیدی و نیز ادارات و تشکل‌های مرتبط در حوزه صنعت در ۷۰ غرفه در فضایی به مساحت ۲۴۰۰ مترمربع از استان‌های قزوین، مرکزی، اصفهان و تهران توانمندی‌های و تولیدات خود را در معرض دید علاقمندان قرار داده‌اند.

انواع ماشین آلات صنعتی، تجهیزات کارگاهی، دستگاه‌های نظافتی صنعتی، مشعل و کوره‌های حرارتی، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، خدمات ثبتی صنعتی، مشاوره‌ای و بیمه‌ای، انواع کپسول اطفای حریق، لوازم ایمنی و کار، چسب و مواد شیمیایی صنعتی، صنایع ساخت قطعات، کابل و برق، الکترو موتور و موتوژن، پمپ و کیوم، کمپرسور و هوای فشرده، سیستم حفاظتی، خدمات چاپ و بسته بندی، شرکت‌های دانش بنیان، خوشه صنعتی شیرینی سنتی، واحدهای فنآور صنعتی، سازمان‌ها و ارگان‌های صنعتی، پارک علم و فناوری، شرکت شهرک‌های صنعتی، شهر صنعتی البرز، خانه صنعت و معدن، در این نمایشگاه تولیدات و دستاوردهای خود را عرضه کرده‌اند.

برگزاری سمینارهای تخصصی، ویژه صنعتگران، نشست‌های رو در رو در این نمایشگاه پیش بینی شده است.

ارائه توانمندی‌ها و معرفی کالا و خدمات جدید مشارکت کنندگان، سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان، افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، تحقیق بازار و بازاریابی، آشنایی متخصصین و علاقمندان با تکنولوژی‌های روز این حوزه، آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعتی کشور از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه است.

ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت همزمان با اولین نمایشگاه ماشین آلات ساخت و تولید ابزارآلات و تجهیزات کارگاهی در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی (ره) جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر خواهد بود.