رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان بوئین زهرا


26 دى, 1398 - 15:49 -- فرمانداری بوئین...

جلسه شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان بوئین زهرا

جلسهشورای آموزش و پرورش شهرستان بوئین‌زهرا به ریاست رحمانی فرماندار بوئین‌زهرا وبا حضور آقا علیخانی رییس آموزش و پرورش شهرستان بخشداران و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

علی رحمانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان بوئین‌زهرا در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش این شهرستان ضمن تبریک ۲۶ دیماه سالروز تشکیل شوراهای آموزش و پرورش گفت: شورای آموزش و پرورش مظهر مشارکت و همدلی با دستگاه عظیم آموزش و پرورش و سایر دستگاهها و نهادهای مردمی است که این روز را به معلمین بصیر و مدیران توانمند و پر تلاش و اولیا صدیق وهمراه تبریک عرض می نمایم.

رحمانی در ادامه بهداشت و سلامت در مدارس را ضروری دانست و گفت: سلامت دانش آموزان خط قرمز ما است و با هیچ دلیل و عنوانی نباید سلامت جسمی و روحی دانش آموزان به خطر بیفتد و مدیران و مراقبان سلامت بایستی نهایت سعی و تلاش خود را در تامین حداکثری شاخص های بهداشت و سلامت روحی و روانی دانش آموزان این شهرستان به کار گیرند.

ایشان در انتها خاطر نشان کرد: اجرای طرح دهان و دندان عاری از پوسیدگی با همکاری آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان برای سلامت دهان و دندان دانش‌آموزان یک اتفاق خوبی است که در برخی از مدارس اتفاق افتاده است و باید تلاش شود تا این طرح به طور فراگیر در سطح تمام مدارس شهرستان اجرا شود.