رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات امید دشمنان را به یاس تبدیل می کند


21 بهمن, 1398 - 18:04 -- روابط عمومی ۲
رییس ستاد انتخابات استان:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات امید دشمنان را به یاس تبدیل می کند

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: هرچه مشارکت بیشتر و پشتوانه‌های مردمی نظام قدرتمندتر باشد امید دشمنان به یاس تبدیل شده و در معادلات خود علیه ایران تجدید نظر خواهند کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی  در بیست و چهارمین جلسه ستاد انتخابات استان قزوین که با حضور اعضای کمیته های ستاد انتخابات و دستگاههای خدمات رسان برگزار شد ، افزود: حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات پیشرو از اهمیت بالایی برخوردار است و همه دستگاه های خدمات رسان باید در این زمینه آمادگی لازم را داشته باشند.

وی یادآورشد: مقدمات و شرایط لازم برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه امسال در یک فضای آرام ایجاد شده است.
معاون استاندار قزوین به زمان برگزاری انتخابات در بحث آب و هوایی اشاره کرد و گفت: تعدادی شعب اخذ رای در روستا ها و مناطق کوهستانی قرار دارند که نیازمند پیش بینی های لازم آب و هوایی است و ضرورت دارد تمهیدات و برنامه ریزی لازم با دقت صورت پذیرد.

به گفته رئیس ستاد انتخابات استان قزوین، تلاش همه مجریان عمل به قانون و بالا بردن مشارکت عمومی و حداکثری است ‌و مشارکت بالای مردم، نظام را بیمه و ایران اسلامی را بیش از پیش در منطقه و جهان سربلند خواهد کرد.