رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رتبه آخر قزوین در بودجه کشور چندان عادلانه نیست


21 بهمن, 1398 - 18:18 -- روابط عمومی ۲
معاون رییس جمهور:

رتبه آخر قزوین در بودجه کشور چندان عادلانه نیست

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: قرار گرفتن استان قزوین با داشتن جمعیتی نزدیک به یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در رتبه آخر بودجه چندان عادلانه نیست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

جمشید انصاری  در دیدار با آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین افزود: هزینه‌ای که دولت در قالب بودجه برای یک استان درنظر می‌گیرد، تابع وسعت و جمعیت همان استان است که قرارگیری قزوین در رتبه ۲۹ چندان عادلانه نبوده و نیازمند رسیدگی است.
وی در ادامه به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: متهم کردن دولت‌های جمهوری اسلامی به کم‌کاری بی‌انصافی است و همه دولت‌ها به اندازه خودشان خدمات رسانی کرده‌اند.
انصاری با بیان اینکه نباید خدمات دولت‌های ادوار را زیر سوال ببریم، گفت: اولویت‌های ادوار دولت فرق می‌کرده و اینطوری نیست که یک جناح سیاسی در جمهوری اسلامی هیچ کاری نکرده باشد.
این مسؤول تشریح کرد: همه دولت‌ها در دوران خود کارهای مختلفی انجام می‌دهند، به عنوان مثال، دولت یازدهم و دوازدهم در گازرسانی و آبرسانی کارهای خوبی انجام داده است و دولت‌های قبلی در حوزه برق رسانی موفق بودند.
انصاری به دهه فجر اشاره کرد و گفت: این ایام فرصتی برای تبیین و مقیاس دوران قبل و پس از انقلاب اسلامی است تا امیدواری و اعتماد عمومی مردم افزایش یابد.