رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

" قزوین گذری نیست، دیدنی است " 


23 بهمن, 1398 - 10:35 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

" قزوین گذری نیست، دیدنی است " 

معاون عمرانی استانداز اعلام کرد :" قزوین گذری نیست، دیدنی است " به عنوان شعار گردشگری امسال در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان به تصویب اعضای ستاد رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 


علی فرخ زاد در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان ویژه نوروز تاکید کرد : با توجه به ظرفیت های گردشگری که در شهر قزوین و سایر نقاط استان وجود دارد ضرورت دارد برنامه ریزی های لازم در زمینه جذب گردشگر از سوی دستگاه های مربوطه صورت پذیرد.

وی تصریح کرد  : امسال برنامه ریزی های لازم و منسجم  توسط ستاد خدمات سفر استان و کمیته های ستاد انجام شده و با شناسایی و بررسی نقاط ضعف و قوت در برنامه ریزی های سالهای گذشته سعی شده تا با توان هرچه بیشتر به استقبال نوروز برویم.


فرخ زاد افزود  : تبلیغات از مبدا همچون سالهای پیش در تهران و کرج و همچنین جاده های مواصلاتی استان انجام می شود.

معاون عمرانی استاندار خاطرنشان کرد : جاده هاز مواصلاتی قزوین طبق گفته کلانتری معاون رئیس جمهور از  پاکیزه ترین جاده های کشور است و باید سعی کنیم تا جاده ها همچنان پاکیزه بماند عملیات پاکسازی جاده ها بالاخص درمبادی ورودی شهرها با جدیت دنبال شود.

وی تاکید کرد : بازرسی هاز مراکز اقامتی و درمانی به طور منظم و به اندازه مورد نیاز باشد ،طوری که تکرر و ازدیاد بازرسی ها سبب اختلال در امور این مراکز نشود.

فرخ زاد در پایان خاطر نشان کرد : اجرای برنامه های فرهنگی مفرح و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در کل شهرها و روستاهای استان در دستور کار قرار گیرد.