رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نشست مشترک رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان با اعضای هیأت نظارت استان


23 بهمن, 1398 - 14:24 -- روابط عمومی ۲

نشست مشترک رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان با اعضای هیأت نظارت استان

‍ نشست مشترک رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان با اعضای هیأت نظارت استان برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی رئیس ستاد انتخابات استان در ابتدای این جلسه ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن گفت: مردم عزیز ایران با حضور باشکوه و یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر همراهی خود با نظام و انقلاب اسلامی را با قاطعیت اعلام نمودند و این امر مقدمه ای برای حضور حداکثری و مشارکت چشمگیر مردم شریف برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه سال جاری خواهد بود.

حبیبی اضافه کرد : فرآیند انتخابات با همراهی هیأت نظارت استان طبق برنامه ریزی های صورت گرفته انجام شده و طبق برنامه ادامه خواهد یافت .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو افزود : تعداد 20 هزار نفر نیروی انسانی برای برگزاری انتخابات آماده و برنامه ریزی شده که در  1040 شعبه اخذ رای در 651شهر و 381 روستا در سطح استان صورت خواهد گرفت.

حبیبی عنوان نمود : اسامی کاندیدهای تائید صلاحیت شده برای رقابت در انتخابات امروز چهارشنبه 23 بهمن ماه اعلام و آگهی خواهد شد و تبلیغات نامزدهای انتخاباتی ازبامداد پنج شنبه 24 بهمن ماه رأس ساعت 24 به صورت رسمی آغاز و رأس ساعت 8 صبح روز پنج شنبه اول اسفند ماه و 24 ساعت قبل از شروع رسمی رای گیری پایان خواهد یافت.  
وی در ادامه افزود : جمع کل داوطلبان نمایندگی مجلس در استان 233 نفر بود که صلاحیت 136 نفر مورد تأئید واقع شد وصلاحیت 75 نفر احراز نشد و 22 نفر هم از این رقابت انصراف خود را اعلام نمودند.
وی در پایان گفت: به ازای هر کرسی مجلس در استان  35 نفر به رقابت می پردازند.