رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استقرار ۱۳۹ شعبه اخذ رای در شهرستان البرز


27 بهمن, 1398 - 19:02 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

استقرار ۱۳۹ شعبه اخذ رای در شهرستان البرز

رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز از استقرار ۱۳۹ شعبه اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز، در بازدید از فعالیت بخشهای مختلف ستاد انتخابات این شهرستان گفت:ارتباط و هماهنگی لازم بین کمیته های برگزاری انتخابات در شهرستان و ستاد انتخابات استان مناسب و آخرین قوانین و دستورالعمل‌های ابلاغی جهت اجراء پیگیری می‌شود.

وی افزود: ۱۳۹ شعبه اخذ رأی در دوم اسفندماه آرای مردم شریف شهرستان البرز را جمع آوری می‌کنند که از این تعداد ۶۸ شعبه در بخش مرکزی و ۷۱ شعبه در بخش محمدیه مستقر هستند .

سرپرست فرمانداری البرز ادامه داد: ستاد انتخابات شهرستان البرز پیش بینی ۶ شعبه اخذ رای سیار را نیز نموده است که از این تعداد ۲ شعبه در بخش محمدیه و ۴ شعبه در محمدیه آراء شرکت کنندگان را جمع آوری خواهند کرد .

نصیری در پایان بیان کرد : امیدوارم ملت عزیزمان و بالاخص مردم شریف شهرستان البرز با حضور و مشارکت حداکثری خود در پای صندوقهای رای بار دیگر عزم و اراده ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیده و در برگزاری انتخاباتی پرشور ، سالم و قانونمند همچون ادوار گذشته نقش آفرین باشند .