رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

محمدنصیری سرپرست فرمانداری البرز از تعطیلی اصناف و ادارات غیر ضروری شهرستان خبر داد


7 فروردين, 1399 - 01:57 -- روابط عمومی فرم...

محمدنصیری سرپرست فرمانداری البرز از تعطیلی اصناف و ادارات غیر ضروری شهرستان خبر داد

سرپرست فرمانداری البرز از اصناف و مراکز تجاری که با ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا همکاری و نسبت به تعطیلی واحدهای تجاری اقدام نموده اند تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری" سرپرست فرمانداری البرز ، با تشکر از اصناف و مراکز تجاری که تا کنون همکاری کرده و نسبت به تعطیلی واحدهای تجاری اقدام نموده اند ، گفت به جهت جلوگیری از شیوع بیشتربیماری کرونا و حفاظت از سلامت مردم از روز پنجشنبه مورخه ۹۹/۰۱/۰۷ با اقدام و همکاری اتاق اصناف ، اتحادیه های صنفی و همکاری اماکن نیروی انتظامی تمامی صنوف به غیر صنوف تامین کننده مواد پروتئینی (گوشت و مرغ ) ، فروشگاهای مواد غذایی، نانوایی و فروشگاههای زنجیره ای مواد غذایی تعطیل و از فعالیت آنها جلوگیری می شود .

نصیری گفت: این تصمیم در تمام نقاط شهرستان اجرا یی خواهد شد . وی افزود: با این تصمیم کلیه دست فروشان و وانت بارهای سطح شهرها نیزجمع آوری میشوند .

سرپرست فرمانداری البرز در پایان اذعان داشت : بیشترین مکان و محل انتقال ویروس کرونا مراکز تجاری ، مغازه ها ، دست فروشان و وانت بارهای میوه هستند ، لذا ضمن هشدار نسبت به جمع آوری از مردم درخواست میگردد از تجمع و خرید دراین محل ها خودداری و به دست فروشان و وانت بارها اعلام میگردد از مورخه ۹۹/۰۱/۰۷ از حضور در این مکانها خودداری نمایند.