رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سیل مهربانی مردم برای کمک به آسیب دیدگان کرونا قابل تقدیر است


6 ارديبهشت, 1399 - 13:01 -- روابط عمومی ۲
رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین :

سیل مهربانی مردم برای کمک به آسیب دیدگان کرونا قابل تقدیر است

رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین با اشاره به سیل خروشان کمک های مردمی برای حمایت از اقشار نیازمند و آسیب دیدگان ناشی از کرونا، گفت: پس از شیوع کرونا و به ویژه پس از فرمان مقام معظم رهبری، جلوه زیبایی از همراهی و همدلی مردمی را این روزها شاهد هستیم که در دنیا بی نظیر بوده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عیسی قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: پس از شیوع کرونا اقدامات قابل توجهی در حوزه درمان رقم خورد و پس از آن نیز به دنبال تبعات اقتصادی این موضوع شاهد سیل مهربانی مردم برای کمک به آسیب دیدگان این بیماری بودیم. 

عیسی قبادی افزود: دولت به لحاظ حجم بالای خسارت های ناشی از کرونا که به اقشار مختلف وارد آمد به ویژه کسانی که دارای شغل های فصلی و موقت بودند تدابیری اندیشید که در حال پیگیری و اجراست و پس از آن نیز شاهد فرمان مقام معظم رهبری در خصوص اجرای رزمایش همدلی و کمک های مومنانه بودیم که کمک های نیکوکارانه را تقویت کرد.

این مسوول با اشاره به سیل خروشان کمک های مردمی برای حمایت از اقشار نیازمند و آسیب دیدگان ناشی از کرونا، گفت: پس از شیوع کرونا و به ویژه پس از فرمان مقام معظم رهبری، جلوه زیبایی از همراهی و همدلی مردمی را این روزها شاهد هستیم که در دنیا بی نظیر بوده است.

وی یادآور شد: ستاد همدلی و کمک های مومنانه با سه کمیته شامل "اطلاع رسانی" با مسوولیت صداوسیما و روابط عمومی استانداری و مشارکت اصحاب رسانه، "تامین منابع مالی" با مشارکت و سپاه و اتاق بازرگانی و "تعیین اولویت ها و شناسایی نیازمندان" با مسوولیت اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری در حال فعالیت است.