رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برنامه های اجرایی و فعالیت کارگروه های شهرستان با دقت وتمرکز بر اجرای مطلوب محتوای مصوب در کارگروه اجتناعی مورد ارزیابی قرار می گیرد


31 ارديبهشت, 1399 - 21:42 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

برنامه های اجرایی و فعالیت کارگروه های شهرستان با دقت وتمرکز بر اجرای مطلوب محتوای مصوب در کارگروه اجتناعی مورد ارزیابی قرار می گیرد

فرماندار البرز گفت : برای غلبه بر مشکلات و برخی ناهنجاریهای اجتماعی ،دستگاههای دولتی و شهرداریها جهت ایجاد تحول و دست یابی به موفقیت ،کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی تحت فرماندهی واحد عمل نمایند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " فرماندار البرز ، در جلسه کارگروه فرهنگی ، اجتماعی ، سلامت و زنان و خانواده شهرستان گفت : امور اجرایی و فعالیت قسمتهای مختلف می بایست برنامه زمان بندی داشته و مورد ارزیابی دقیق تر قرار گیرد. وی ضمن تشکر از فعالیتهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان در موضوع کرونا با بیان اینکه فرهنگ سازی ، آموزش مهارت های زندگی سالم و نشاط اجتماعی از اولویت های کاری این کارگروه می باشد اظهار داشت : در حوزه بهداشت و درمان از اجتماعی نمودن حوزه سلامت و بهداشت که از مطالبات شهرستان بوده اقدامات خوبی صورت گرفته است.

نصیری گفت: با گذشت زمان نسبتا زیاد و کسب تجربیات با ارزش در حوزه های فرهنگی و اجتماعی دیگر زمان موازی کاری ،پراکندگی و بی برنامگی نیست باید با پختگی و درایت برنامه ریزی کرد. وی بیان کرد: به منظور یکپارچگی جهت اثربخشی اقدامات و فعالیت ها تمامی ادارات و شهرداریها موظفند قبل از هزینه کرد در حوزه اجتماعی و فرهنگی برنامه ها و سرفصل های مورد نیاز شهرها و شهرستان را به تایید کارگروه رسانده و دقیقا بر اساس سرفصل های مورد تایید کارگروه فعالیت نمایند در غیر این صورت از فعالیتهای غیر ضروری ،بی محتوا و فاقد اثربخشی جلوگیری می شود.

فرماندار البرز در پایان اذعان داشت : اینکه بعد از گذشت سالیان طولانی از اجرای برنامه های منتوع فرهنگی و اجتماعی برخی معضلات و مشکلات همچنان ریشه کن نشده نشانه خنثی سازی فعالیت های همدیگر و موازی کاری است لذا ضروی است برای فائق آمدن به معضلات منسجم و یک پارچه عمل نمائیم .