رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تقویت و گسترش صنایع نوین از رویکردهای مهم استان در زمینه جذب سرمایه گذار است


1 خرداد, 1399 - 11:51 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین :

تقویت و گسترش صنایع نوین از رویکردهای مهم استان در زمینه جذب سرمایه گذار است

مراسم تحویل قرارداد یک واحد دانش بنیان به نام "میلینیوم" با شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در نشستی با حضور استاندار برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید انواع چینی‌های بهداشتی و تزئینی، ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی استان قزوین سرمایه‌گذاری می‌کند.

مراسم تحویل قرارداد این واحد دانش بنیان به نام "میلینیوم" با شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز پنجشنبه در نشستی با حضور استاندار برگزار شد.

استاندار قزوین گفت: تقویت و گسترش صنایع نوین و با فناوری بالا یکی از رویکردهای مهم ما در زمینه جذب سرمایه گذار است.

هدایت الله جمالی پور افزود: در سال جهش تولید باید بتوانیم سهم واحدهای دانش بنیان را ارتقا ببخشیم تا از این طریق شاهد رشد و توسعه هرچه بیشتر استان و کشور باشیم. 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین نیز در این نشست گفت: با عقد قرارداد میان شرکت میلینیوم و شهرک ها، به زودی مراسم کلنگ زنی و ساخت این واحد تولیدی دانش بنیان آغاز خواهد شد.

حمیدرضا خانپور گفت: برای ساخت این طرح تولیدی ۸۶ هزار متر مربع از اراضی شهرک صنعتی کاسپین تخصیص داده شده است.

این مسوول اضافه کرد: این طرح تولیدی دانش بنیان تحت لیسانس شرکت میلینیوم کانادا و در زمینه تولید انواع چینی بهداشتی و تزئینی به فعالیت خواهد پرداخت.

وی اظهار داشت: رویکرد این طرح تولیدی با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال با اشتغالزایی مستقیم برای ۲۰۰ نفر پس از بهره برداری و آغاز تولید با رویکرد صادرات فعالیت خواهد کرد.

سرمایه گذار این طرح نیز در این نشست اظهار امیدواری کرد ظرف ۲ سال این طرح تکمیل و به مرحله بهره برداری برسد.