رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری مراسم کلنگ زنی پایگاه بسیج ناحیه شهری مهرگان


7 خرداد, 1399 - 18:07 -- روابط عمومی فرم...

برگزاری مراسم کلنگ زنی پایگاه بسیج ناحیه شهری مهرگان

فرماندار البرز گفت : ناحیه شهری مهرگان ظرفیت و نقطه قوتی برای استان قزوین و شهرستان البرز است ؛ نقایص وکمبودهایی وجود دارد اما هرگز معضلات و مشکلات امنیتی ندارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " فرماندار البرز، در مراسم کلنگ زنی پایگاه بسیج ناحیه شهری مهرگان که با حضور سرهنگ برزگر جانشین سپاه استان ، موسوی موینی امام جمعه محمدیه ، سرهنگ طاهرخانی فرمانده سپاه شهرستان البرز ، سرهنگ منصوری فرمانده انتظامی شهرستان و مدیریت شهری محمدیه برگزارشد، گفت : ناحیه شهری مهرگان ظرفیت و نقطه قوت استان قزوین و شهرستان البرز است ؛ نقایص وکمبودهایی وجود دارد اما هرگز معضلات و مشکلات امنیتی ندارد.

وی بیان کرد : مسائل و مطالبات ناحیه شهری مهرگان بصورت ویژه توسط بنده و از ناحیه مسئولان استان علی الخصوص استاندار محترم رصد و پیگیری می شود .

فرماندار البرز اذعان داشت : پیمایشی شدن اخذ عوارض عبور از اتوبان ، ساخت راه دسترسی اختصاصی مهرگان به قزوین در آینده ، تکمیل دو باب مسجد، ساخت مدرسه ، خانه فرهنگ و پردیس سینمایی از جمله موارد ، نیازها و درخواستهای مردمی بوده که پیگیری شده و در حال بررسی است.

نصیری بیان کرد : سالجاری هم در برنامه های پیش بینی شده اقدامات موثری با در نظر گرفتن رفاه و آسایش مردم در مهرگان از جمله ؛ساخت مجتمع فرهنگی ، کتابخانه ، ترمیم زیرساختها و افزایش ضریب امنیتی در نظر گرفته شده است .

 وی در پایان ضمن قدر دانی از فرماندهی انتظامی شهرستان در برقرای امنیت در مهرگان گفت : راه اندازی پایگاه بسیج نیز در ارتقاء امنیت بسیارمهم است و میتواند کمک شایانی به آرامش و امنیت این ناحیه شهری نماید .