رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

محور برنامه های اجرایی شهرستان مردم هستند ؛ مدیران در برنامه ریزی مردم را اصل قرار دهند


12 خرداد, 1399 - 18:56 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

محور برنامه های اجرایی شهرستان مردم هستند ؛ مدیران در برنامه ریزی مردم را اصل قرار دهند

فرماندار البرز گفت : به مطالبات مردمی حتی در خصوص یک نفر هم نباید بی تفاوت و بی اعتنا باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " فرماندار البرز ، در جلسه شورای معاونین و بخشداران در رابطه با پیشنهاد برنامه های اولویت دار شهرستان گفت: محور برنامه های اجرایی شهرستان مردم هستند ؛ مدیران در برنامه ریزی مردم را اصل قرار دهند.

وی ادامه داد: اجرای پروژهای عمرانی - زیربنایی ،توسعه و ترمیم راه ها ، ایجاد پارکها و توسعه سالنهاو ورزشگاه هاصرفا برای استفاده جهت ایجاد نشاط ، رفاه و تفریحات سالم عمومی است و دولت و دستگاههای متولی در این خصوص عزم و اراده قوی دارند.

نصیری با تاکید بر اینکه به مطالبات قانونی مردم حتی در خصوص یک نفر هم نباید بی تفاوت و بی اعتنا باشیم گفت : گاهی با حل مشکلات یک نفر ممکن است گره مهمی از زندگی خانواده و جمعیتی باز شود که در جایگاه خود مهم و باارزش است .

وی بیان کرد : خدمت گزاری و مسئولیت پذیری وقت و زمان نمی شناسد و باید در طول شبانه روز در آماده باشیم پس پذیرش مسئولیت برای افرادی است که روحیه خود را با این روش سازگارنمایند .

فرماندار البرز  بیان کرد : ضروری است مدیران با پشتیبانی ، حمایت قانون با استفاده از اختیارات قانونی خود با تفسیرقانون به نفع عموم مردم با جلوگیری از تخلفات و با عشق به انجام خدمت برای مردم در تصمیم گیری جسارت و شجاعت به خرج دهند و امور مردم را معطل نگذارند.