رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت معرفی جاذبه‌های گردشگری قزوین


9 تير, 1399 - 15:15 -- روابط عمومی ۲
استاندار قزوین تاکید کرد:

ضرورت معرفی جاذبه‌های گردشگری قزوین

استاندار قزوین گفت: جاذبه‌های گردشگری قزوین فراوان و متنوع هستند اما کمتر شناخته شده‌اند و باید آنها را به خوبی معرفی کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور در ضیافت شام و دیدار با جمعی از فعالان گردشگری کشور که در قالب تور ۲ روز به قزوین سفر کرده اند،افزود: در هر چهار گوشه این استان جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوانی وجود دارد و هر گردشگر در سفر به این سرزمین که دارای مردمانی خونگرم و میهمان نواز است، اوقات خوش و خاطره انگیزی را برای خود رقم خواهد زد.

وی، آشنایی با فرهنگ اقوام را یکی از ویژگی های سفر دانست و گفت: قزوین از تاریخ و فرهنگ بسیار غنی برخوردار است و گردشگران با سفر به این شهر و استان و آشنایی با آن به این موضوع پی می برند.

استاندار قزوین در ادامه با اشاره به سفر فعالان گردشگری به آوج در ادامه تور ۲ روزه به استان قزوین،گفت: این شهرستان جاذبه های طبیعی فراوانی دارد که کمتر معرفی شده اند.

وی، چشمه های آبگرم را یکی از ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری آوج عنوان کرد و اظهار داشت: آبگرم های این منطقه چیزی از سرعین اردبیل کم ندارند اما در گذشته مورد بی توجهی قرار گرفته اند و تلاش داریم تا با جذب سرمایه گذار و ایجاد زیرساخت های رفاهی و خدماتی از جمله مجموعه های اقامتی آبدرمانی این مکان را به یکی از قطب های گردشگری کشور تبدیل کنیم.

جمالی پور گفت: مناطقی همچون الموت و طارم سفلی نیز از جاذبه های طبیعی فراوان هستند که امیدواریم از سوی فعالان گردشگری که میهمان قزوین هستند به خوبی مورد معرفی قرار بگیرند.

وی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا، از گردشگران خواست تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی سلامت خود و دیگران را حفظ کنند.