رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فرماندار البرز از چندین مرکز تجاری ، ورزشی و نانوایی در الوند بازدید کرد


14 تير, 1399 - 23:52 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار البرز از چندین مرکز تجاری ، ورزشی و نانوایی در الوند بازدید کرد

فرماندار البرز گفت : کسب و کار و درآمد در کنار سلامت معنا پیدا میکند ;در صورت مواجهه با به خطر افتادن سلامت این کسب و کار است تعطیل می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " فرماندار البرز ، در بازدید از چند مرکز تجاری ، ورزشی و نانوایی که با همراهی معاون برنامه ریزی ، نماینده نیروی انتظامی و روسای شبکه بهداشت ، صنعت و معدن و اتاق اصناف از چند مرکز تجمع جمعیت در الوند سرزده بازدید کرد گفت : کسب و کار و درآمد در کنار سلامت معنا پیدا میکند و درصورت مواجهه با به خطر افتادن سلامت این کسب و کار است تعطیل می شود.

وی ادامه داد: طرح تشدید بازرسیها آغاز و مشاغل و صنوفی که مسائل بهداشتی را رعایت نکنند تعطیل میشوند. نصیری بیان کرد : طرح بازدید و بازرسی سرزده هرروز و حتی در شب هم اجرا و با مشاغل پرخطر که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد لازم صورت میگیرد .

فرماندار البرز افزود: از فردا استفاده از ماسک در تمامی مراکز تجمع جمعیت از جمله مراسم ،مجالس ، ادارات و سایر مکانهای عمومی الزامی و کارکنان دولت در تمامی ادارات و نهادها و درتمامی ساعات موظف به استفاده از ماسک هستند .

وی در پایان گفت: معنای دیگر رعایت مسائل بهداشتی و استفاده از ماسک این است که اجازه بدهیم تا کسب و کار مردم جاری ، مشاغل فعال ، سلامت مردم محافظت ، محدودیتها کاهش و امور جامعه عادی و اقتصاد کشور پویا باشد ، پس ضروری است به این مهم توجه شود .