رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید فرماندار البرز از تصفیه خانه شهر صنعتی البرز


23 تير, 1399 - 00:04 -- روابط عمومی فرم...

بازدید فرماندار البرز از تصفیه خانه شهر صنعتی البرز

فرماندار البرز در بازدید از تصفیه خانه شهرصنعتی که با روسای ادارات مرتبط در این حوزه صورت گرفت ، گفت :با دستگاه هایی که در قبال تصفیه خانه مسئولیت دارند در صورت عدم رعایت وظایف ذاتی و قانونی خود برخورد خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " فرماندار البرز، در بازدید از تصفیه خانه شهرصنعتی البرز گفت : با دستگاه هایی که در قبال وظایف قانونی خود که نسبت به تصفیه خانه فاضلاب شهرصنعتی البرز دارند ، در صورت عدم رعایت وظایف برخورد قانونی خواهد شد .

وی افزود: آب منطقه ای ، آب و فاضلاب شهری ،محیط زسیت ، شبکه بهداشت و شرکت شهرصنعتی از جمله اداراتی هستند که باید دربرابر مسئولیت خود پاسخگو باشند.

نصیری بیان کرد : موضوع پساب و پسماند تصفیه خانه موضوع مهمی است که اگر راه حل قانونی پیدا نکند مشکلاتی را برای مردم و محیط زیست ایجاد می کند .

فرماندار البرز ادامه داد : برخی ادارات فقط راحت ترین راه که مخالفت همیشگی در برابر راه حل است را در پیش گرفته اند ، غافل از این که این روش پرهزینه ترین می باشد ، چراکه مقاومت در برابر مطالبات مردم است .

وی ابراز امیدواری کرد : در اندک زمان تعیین شده برای دستگاه های مرتبط جهت رسیدن به راه حل مناسب و برون رفت از وضعیت فعلی این ادارات برنامه ریزی درست داشته و به هدف دست یابند .