رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برخی از مدیران کل استانی تحلیل درست و اطلاعی دقیقی از مسائل حوزه خود در شهرستان ندارند


7 مرداد, 1399 - 11:23 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

برخی از مدیران کل استانی تحلیل درست و اطلاعی دقیقی از مسائل حوزه خود در شهرستان ندارند

فرماندار البرز در جلسه مدیریت پسماند و بررسی چاه های آب غیرمجاز شهرستان گفت : ملاک در همراهی با ادارات بنا به دستور صریح استاندار استان میزان تعامل مدیران ، ارتباطات و رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردمی است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " فرماندار البرز ، درجلسه بررسی چاه های غیرمجاز و مدیریت پسماند که  در محل فرمانداری و با حضور دادستان و روسای ادارات مربوطه  برگزارشد ، گفت :  برخی از مدیران کل استانی  رسیدگی به مسائل شهرستان را در برنامه اصلی خود قرارنداده و حتی یک با هم به شهرستان سفر نکرده اند.


نصیری افزود: ملاک ما در همراهی با مدیران محترم  بنا به دستور صریح استاندار استان  میزان تعامل مدیران  ارتباط  و رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردمی است .


وی ضمن تشکراز غالب  مدیران کل استانی که تعامل خوبی با فرمانداران دارند اذعان داشت : همکاری می بایست  دو جانبه باشد لذا  ضروری است به جهت افزایش روحیه همکاری و حل مشکلات مردم مدیران کل استانی ادارات شهرستانها را هرچه بیشترتقویت کنند.


نصیری بیان کرد :  استاندار محترم در تمامی نشستها ، جلسات و بازدیدها دستور داده اند  مدیران کل استانی ارتباط تنگاتنگی با فرمانداران داشته باشند بدین جهت همچنان درخواست داریم که این امر محقق گردد.