رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پدیده مواد مخدر به صورت مستقیم نیروی انسانی را هدف قرار می‌دهد


7 مرداد, 1399 - 14:06 -- روابط عمومی ۲
استاندار قزوین:

پدیده مواد مخدر به صورت مستقیم نیروی انسانی را هدف قرار می‌دهد

استاندار قزوین گفت: پدیده مواد مخدر از نظر اجتماعی آثار خطرناکی دارد و به صورت مستقیم، نیروی انسانی را که مهمترین سرمایه در توسعه جوامع است هدف قرار می‌دهد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین، افزود: مهمترین سرمایه یک کشور برای طی راه و رسیدن به قله‌ها انسان است که مواد مخدر آن را هدف قرار می‌دهد.

وی اضافه کرد: استان قزوین از نظر امکانات، اعتبارات و تجهیزات با ضعف و چالش جدی مواجه است و افرادی که در این شرایط مسوولیت می‌پذیرند باید تمام تلاش و توان خود را برای خدمت به مردم و نظام به کار گیرند.

جمالی پور با اشاره به انتصاب رییس جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، افزود: مهمترین کار در این شورا هماهنگی میان دستگاه‌ها است و باید مدیر جدید بتواند از ظرفیت مدیران ارشد و مسوولان اجتماعی در این حوزه موثر باشد.

استاندار قزوین افزود: مسوولیت‌ها امانتی از سوی خداوند است و اگر ما در دوران مسوولیت خود به گونه‌ای رفتار کنیم که مرضی خدا باشد عاقبت به خیر خواهیم شد.

در پایان این جلسه از زحمات اردشیر صفاپور در سمت رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تقدیر و علی رحمانی به این سمت معرفی شد.