رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مواد مخدر، مولد آسیب‌های اجتماعی است/زنگ خطر نفوذ مصرف مواد مخدر در بین جوانان به صدا درآمده است


7 مرداد, 1399 - 14:39 -- روابط عمومی ۲
معاون سیاسی استاندار قزوین:

مواد مخدر، مولد آسیب‌های اجتماعی است/زنگ خطر نفوذ مصرف مواد مخدر در بین جوانان به صدا درآمده است

معاون سیاسی استاندار گفت:زنگ خطر شیوع مصرف مواد مخدر در بین جوانان به صدا درآمده است،باید مسوولان امر در این زمینه با جدیت بیشتری ورود کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی  در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین، افزود: مواد مخدر، مولد آسیب‌های اجتماعی بوده و سهم ما در جلوگیری از این آسیب‌ها به واسطه مبارزه با مواد مخدر بسیار مهم و اساسی است و انسجام و هماهنگی بین دستگاه‌ها برای مقابله با این موضوع بسیار اثرگذار خواهد بود.

وی اضافه کرد: در استان قزوین اقدامات خوبی برای مقابله با مواد مخدر صورت گرفته است و طی یک ارزیابی صورت گرفته در سال‌های ۹۲ تا ۹۷ در حوزه مواد مخدر از جمله دستگیری معتادان و مصرف کنندگان، دستگیری قاچاقچیان، کشفیات و متوفیات ناشی از مصرف مواد مخدر نشان می‌دهد که انسجام و هماهنگی خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

 حبیبی گفت: متاسفانه علیرغم این اقدامات، روند مواد مخدر در استان رو به رشد بوده و چراغ خطر آن، نفوذ مواد مخدر در بین جوانان به ویژه دانشجویان و دانش آموزان است که باید به عنوان یک مساله مهم توسط آموزش و پرورش و روسای دانشگاه مورد بررسی قرار گیرد.

معاون استاندار گفت:راه اندازی کمپ ماده ۱۶ نیاز استان بود و با تدبیر و پیگیری استاندار کارهای خوبی در این زمینه انجام شد و انسجام و هماهنگ بین اعضا مطلوب بود.

در پایان این جلسه از زحمات اردشیر صفاپور در سمت رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تقدیر و علی رحمانی به این سمت معرفی شد.