رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مسؤولان نباید وعده‌ های محقق نشدنی به مردم بدهند


8 مرداد, 1399 - 14:19 -- روابط عمومی ۲
استاندار قزوین:

مسؤولان نباید وعده‌ های محقق نشدنی به مردم بدهند

استاندار قزوین گفت: مسوولان نباید در دیدارها و نشست‌ های خود وعده و یا قول‌ های محقق نشدنی به مردم بدهند چرا که‌ این اقدام‌ موجب‌ بدبینی جامعه‌ به دولت و حاکمیت می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در جریان سفر به شهرستان بوئین زهرا و در دیدار با امام جمعه شال افزود: این گلایه از سوی مردم‌ وجود دارد که مسؤولان در سفر به شهرها و روستاهای آنها قولی در خصوص اجرای طرحی داده اند که پس از سالها عملی و محقق نشده است.

وی در ادامه‌ با بیان اینکه در دیدارهای مردمی و جلسات نباید حرفی بزنیم که قادر به انجام آن نباشیم، گفت: مسوولان باید به قول ها و وعده‌ های خود عمل کنند چرا که در غیر این صورت مردم به آنها و حاکمیت و دولت بدبین می شوند.

استاندار قزوین با بیان اینکه برای تکمیل استخر نیمه کاره شال تا سال ۱۴۰۰ تلاش می کنیم اما در خصوص حفظ دانشگاه پیام نور با توجه به‌ رویکرد وزارت علوم در خصوص تجمیع برخی واحدهای دانشگاهی با توجه به وضعیت جذب دانشجو باید اذعان کرد که ماندگاری و حفظ این مجموعه با وضعیت فعلی و هزینه های موجود آیا با منافع ملی منطبق هست که البته در این خصوص می توان پیشنهاد مسوولان محلی را نیز مورد توجه قرار داد.

وی با اشاره به درخواست برخی مسوولان محلی برای بازنگری در طرح های جامع شهری،گفت: با مصوبه وزارت راه و شهرسازی برای بازنگری در طرح های جامع شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر مشکلی وجود ندارد.

استاندار قزوین در ادامه با بیان اینکه شال دارای علمای برجسته ای بوده است،افزود: این ظرفیت بسیار بالایی برای شال و منطقه به‌ شمار می رود.

استاندار قزوین در ادامه سفر خود به شهرستان بوئین زهرا از استخر نیمه کاره ورزشی با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی و تصفیه خانه در دست احداث شال با سه هزار و ۲۰۰ متر مکعب با پیشرفت ۳۰ درصدی بازدید و در جریان آخرین وضعیت اجرای آنها قرار گرفت.