رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

یکی از برنامه های شوم دشمنان به جهت فروپاشی بنیان خانواده آلوده کردن جوانان به مواد مخدر صنعتی و توزیع آن در شکل و شمایل گوناگون است.


13 مرداد, 1399 - 14:36 -- روابط عمومی فرم...
شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان تصریح کرد:

یکی از برنامه های شوم دشمنان به جهت فروپاشی بنیان خانواده آلوده کردن جوانان به مواد مخدر صنعتی و توزیع آن در شکل و شمایل گوناگون است.

جلسه کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با ریاست شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک و با حضور علی رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، بخشداران، اعضای شورای تامین،شهرداران، مدیران دستگاههای اجرایی و مسئولین دانشگاهها، مسئولین کمپها و نماینده انجمن معتادین گمنام در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک
شهرام احمدپور فرماندار و رئیس کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبیک در این جلسه تصریح کرد: معضلات حوزه مواد مخدر یکی از دغدغه های مهم صاحبان حکومت و مردم است و این پدیده شوم هیچ اقلیتی را جدا نمی کند، کاهش سن اعتیاد خطری جدی است و هر شخص یا خانواده ای که دارای بنیاد و عقیده سست باشد، به دام اعتیاد خواهد افتاد. همجواری با استانهای بزرگ،ترانزیت کالا و مهاجر پذیر بودن این شهرستان زنگ خطری است که نیازمند برنامه ریزی منسجم و تلاش مستمر دستگاههای ذیربط در حوزه مبارزه با مواد مخدر است. نحوه برخورد قوه قضائیه در حوزه اعتیاد و موضوع تعیین جرائم بسیار بازدارنده نیست و موجب سست شدن اراده نیروی انتظامی خواهد شد. دستگاههای حمایتی در مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه نگاه ویژه ای به خانواده های درگیر اعتیاد داشته باشند. دستورالعمل نحوه پذیرش کمپها نیازمند اصلاح است تا بتوان در این شرایط با رعایت پروتکل های بهداشتی حداقل از %50 ظرفیت پذیرش استفاده شود. با توجه به موقعیت جغرافیای شهرستان به عنوان دروازه ورودی استان باید از ظرفیت دبیرخانه استان به جهت جذب اعتبارات، ساختار نیروی انتظامی و کمک به کمپها در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدراستفاده گردد. رصد محیط های کارگری و دانشگاهی باید به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد. شایان ذکر است علی رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در این جلسه خبر از بهره برداری از خط ملی مشاوره اعتیاد در استان داد و اظهار کرد: خانواده های درگیر پدیده شوم اعتیاد می توانند با شماره 09628 تماس گرفته و مسائل خود را مطرح و مشاوره دریافت نمایند.