رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشکلات منطقه الموت با حضور استاندار قزوین بررسی می‌شود


22 مرداد, 1399 - 17:50 -- روابط عمومی2
مدیر کل روابط عمومی استانداری:

مشکلات منطقه الموت با حضور استاندار قزوین بررسی می‌شود

مدیر کل روابط عمومی استانداری قزوین از سفر استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به منطقه الموت و بررسی مسایل و مشکلات آن خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

سید حسین بی نیاز   افزود: کلنگ زنی یک طرح، بازدید از واحدهای تولیدی، افتتاح چند پروژه و تشکیل شورای اداری الموت غربی و شرقی از جمله برنامه‌های استاندار قزوین در این سفر یک روزه است.

وی اضافه کرد: در این سفر لطف الله سیاهکالی مرادی و فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی،معاونان استاندار و جمعی از مدیران دستگاه‌ها استاندار را همراهی خواهند کرد.

این مسوول افزود: قرار بود این سفر در دو روز مجزا در الموت غربی و شرقی به منظور بازدید از روستاهای مختلف و تشکیل شورای اداری برگزار شود اما به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیری از کرونا به یک روز کاهش یافت.

بی نیاز اضافه کرد: کلنگ زنی یک طرح، افتتاح کارخانه برنج کوبی، تشکیل شورای اداری در شهر رازمیان و بازدید از پل شاهرود در رجایی دشت برنامه استاندار در الموت غربی است و افتتاح زمین چمن مصنوعی، بازدید از ناحیه صنعتی و زمین‌های کشاورزی در ملک دشت معلم کلایه و حضور در شورای اداری برنامه استاندار در منطقه الموت شرقی خواهد بود.

این مسوول افزود: در این سفر به مسایل و مشکلات مردم منطقه در شورای اداری پرداخته خواهد شد و تصمیمات لازم برای حل آنها اتخاذ خواهد گردید.