رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شرایط کنونی کشور، شرایط یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی است/خود تحریمی بزرگترین آفت صنعت در استان قزوین است


22 مرداد, 1399 - 18:06 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

شرایط کنونی کشور، شرایط یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی است/خود تحریمی بزرگترین آفت صنعت در استان قزوین است

جمالی پور با بیان اینکه خود تحریمی بزرگترین آفت صنعت در استان قزوین است، افزود: به هیچ عنوان نباید پیش روی سرمایه گذاران سنگ اندازی کنیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

استاندار قزوین بر لزوم حمایت و تقویت مجموعه قطعه سازان داخلی استان تاکید کرد. و گفت: حمایت از تولید داخلی زمینه ساز تحقق رونق تولید است.

هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان البرز افزود: نیاز اساسی کشور افزایش تولید است و باید از فرصت تحریم‌ها برای خودکفایی در بخش‌های مختلف استفاده کنیم.
وی اظهار داشت: تلاش برای رونق تولید و تثبیت وضعیت آن در شرایط تحریم یکی از مهم ترین اولویت های است که باید با همکاری مشترک دستگاه های دولتی و فعالان بخش خصوصی، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
جمالی پور  با بیان اینکه خود تحریمی بزرگترین افت صنعت  در استان قزوین است، افزود: به هیچ عنوان نباید پیش روی سرمایه گذاران سنگ اندازی کنیم.
وی ادامه داد: شرایط کنونی کشور، شرایط یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی است و صنعت‌گران و تولیدکنندگان در خط مقدم این جنگ قرار دارند.
نماینده عالی دولت در استان قزوین با 
تاکید بر اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی باید در خدمت بخش تولید باشند و این اراده نیز در استان وجود دارد،افزود:ظرفیت‌ها و امکانات فراوانی داریم و باید با حمایت از صنایع و بخش تولید، مشکلات اقتصادی را حل کنیم.
جمالی پور تصریح کرد: رونق واحدهای تولیدی ، رونق اشتغالزایی و افزایش تولید ملی را در پی خواهد داشت و این موضوع از پایه های اصلی رونق تولید در کشور محسوب می شود.
وی خواستار اصلاح فرهنگ ضد توسعه در جامعه  شد و گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی صنعتگران ما توانسته اند با تلاش شبانه روزی و ایجاد تحول کمی و کیفی در عرصه تولید، موجب خودکفایی اقتصادی شوند.