رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تولید در جوامع ارتباط مستقیمی با امنیت ملی دارد/ریسک پذیری عاملی مهم درتوسعه پایدار است


23 مرداد, 1399 - 00:33 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

تولید در جوامع ارتباط مستقیمی با امنیت ملی دارد/ریسک پذیری عاملی مهم درتوسعه پایدار است

استاندار قزوین با بیان اینکه تولید در جوامع ارتباط مستقیمی با امنیت ملی دارد، گفت: توجه به این مساله در صورتی که بتوانیم جایگاه آن را پیدا کنیم به طور حتم اشتغال، رفاه، همبستگی ملی و امنیت را در جامعه ایجاد خواهد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت‌الله جمالی‌پور  در جلسه هماهنگی و پاسخ به بحران تصریح کرد: همیشه فکر می‌کنیم همزمان با وقوع هر بحرانی باید اقدام به تشکیل چنین جلساتی کنیم اما جایگاه ستاد بحران به لحاظ حوزه مدیریت و برنامه‌ریزی با رویکرد پیشگیری بسیار مهم است.

به گفته وی، اگر به جایگاه ستاد بحران توجه جدی نداشته باشیم به طور حتم خطرات جدی می‌تواند مردم را تهدید کند 

استاندار قزوین با اشاره به اینکه بروز هر رفتاری که برای حرکت جامعه مشکل ایجاد کند، بحران به وجود می‌آورد، گفت: چگونه می‌ شود کشوری مانند ژاپن پس از بمباران اتمی خود را سرپا نگاه داشته و امروز به یک کشور قدرتمند اقتصادی، صنعتی و علمی تبدیل شود.

این مسوول استانی، ریسک پذیری را عامل مهم توسعه و جهش دانست و افزود: اگر بخواهیم به توسعه پایدار برسیم این مساله باید در برنامه‌ها و رفتارهای سازمانی به طور جدی گنجانده شود.

جمالی‌پور با تاکید بر اینکه بسیاری از مناطق توسعه یافته امروزی هرچند به لحاظ ضریب هوشی از ما پایین‌تر هستند اما با مسوولیت‌پذیری و تعهد توانسته‌اند خود را بالا بکشند، تصریح کرد: کشور ما در دوران دفاع مقدس و صنایع موشکی عزم خود را جزم کرد تا پیروز شود و امروز نیز باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود بتوانیم به خواسته‌های خود جامعه عمل بپوشانیم.

استاندار قزوین ادامه داد: ما وقت نداریم و نباید زمان را تلف کنیم و به همین جهت هر مصوبه ای که تصویب و ابلاغ شد باید به انجام برسد و در صورت هرگونه مانع و محدودیت، علت آن در کمترین زمان ابلاغ شود.