رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انعقاد تفاهم نامه ای بین اداره کل زنان و خانواده استانداری قزوین و اداره کل پست استان


23 مرداد, 1399 - 12:30 -- banovan

انعقاد تفاهم نامه ای بین اداره کل زنان و خانواده استانداری قزوین و اداره کل پست استان

هدف از انعقاد این تفاهم نامه حمایت از توانمندیهای زنان سرپرست خانوار در عرصه مشاغل خانگی است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ربیعی مدیر کل امور زنان و خانواده از انعقاد تفاهم نامه ای بین اداره کل زنان و خانواده استانداری قزوین و اداره کل پست استان خبر داد.

وی افزود: هدف از انعقاد این تفاهم نامه حمایت از توانمندیهای زنان سرپرست خانوار در عرصه مشاغل خانگی است که بر اساس این تفاهم نامه اداره کل پست استان متعهد گردید بصورت رایگان خدمات بازاریابی و فروش را به بانوان کارآفرین ارائه نماید.

وی اظهار داشت به استناد این تفاهم نامه در سامانهebazar  فضای الکترونیکی و غرفه مجازی برای زنان سرپرست خانوار توانمند در عرصه مشاغل خانگی ، فراهم شده که آنان می توانند محصولات تولیدی خود را در این فضا عرضه و به فروش برسانند.

همچنین آموزش به زنان کارآفرین در حوزه تجارت الکترونیک ، قبول و ارسال و توزیع تمامی مرسولات و بسته های مراسلاتی من جمله هدایا و جوایز مشتریان مشاغل خانگی و جمع آوری مرسولات پستی از محل استقرار امور زنان کارآفرین ، استفاده از ظرفیت فضا و امکانات تبلیغاتی پست به منظور تبلیغ کارهای تولیدی بانوان کارآفرین نیز از دیگر مواردی است که در این تفاهم نامه آمده است .

وی در پایان افزود کلیه زنان سرپرست خانوارفعال در عرصه مشاغل خانگی می توانند با مراجعه به ادارات پست شهرستان وارائه درخواست، خدمات مذکور را دریافت نمایند.