رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیران باید بر مدار قانون حرکت کنند/مدیران باید با سعه صدر با مردم برخورد کنند/خدمت رسانی به مردم بدون توجه قانون موجب آسیب رسانی به مردم می شود


23 مرداد, 1399 - 22:46 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

مدیران باید بر مدار قانون حرکت کنند/مدیران باید با سعه صدر با مردم برخورد کنند/خدمت رسانی به مردم بدون توجه قانون موجب آسیب رسانی به مردم می شود

استاندار قزوین با تاکید براینکه مدیران باید بر مدار قانون حرکت کنند،گفت: خدمت رسانی به مردم بدون توجه قانون موجب آسیب رسانی به مردم و خسارت به کشور می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور شامگاه پنجشنبه در نشست شورای اداری الموت شرقی در شهر معلم کلایه افزود: البته رعایت قانون به معنای سخت گیری به مردم و محدودیت قایل شدن در خدمت رسانی نیست و مدیران باید به این موضوع نیز توجه کنند.

استاندار قزوین با بیان اینکه کشور در شرایط سختی قرار دارد و سخت ترین تحریم های تاریخ از سوی دشمنان به کشور تحمیل شده است،خاطرنشان کرد: در این شرایط باید بهترین استفاده را از منابع و امکانات برای خدمت به مردم داشته باشیم.

جمالی پور خاطرنشان کرد: باید استفاده بهینه از منابع و امکانات از اولویت های اساسی مدیران اجرایی استان باشد.

استاندار قزوین بر خدمت رسانی خالصانه و بی منت مدیران به مردم تاکید کرد و گفت: مدیران در طول دوران خدمت خود باید نام نیک از خود به یادگار بگذارند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مدیران باید با سعه صدر با مردم برخورد کنند،افزود: اگرچه ممکن است مدیران برای پیشبرد امور و وظایف با یکدیگر بحث و جدل کنند اما باید در هر شرایطی با مردم محترمانه و با سعه صدر برخورد کنند.